Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pierwszy śnieg.......ale jaki:)


kaspri84

Rekomendowane odpowiedzi

heh ,kto by sie spodziewal ! ! ! niby mialo byc +3*C i snieg z deszczem a tu zima na calego :D

Odwarzylem sie wyjechac swoim czolgiem :P i powiem wam ze ciezko bedzie bez zimowek.

jezdze na kapciu 255/40/17 ("jodelce" dunlopa ) i mimo ze kola walczą jak moga ,to nawet 30km/h jest powyzej granicy zdrowego rozsądku :)

moze koledzy podzielą sie wrazeniami z dzisiejszej zimowej jazdy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowojac niedzielke,bylem dzis na Andersowie (od strony kostki), potestowalem nowy parking i powiem wam ze calkiem,calkiem da sie pobawic.Bylo pare beemek i kilka innych autek ,a co najwazniejsze kulturka na calej lini.Choc wielu chcialo sie wyszumiec,dla kazdego starczylo miejsca.Dla przedstawicieli tej czesci miasta,a w szczegulnosci hub i gaju to chyba najblizsze miejsce do zabawy i nauki jazdy <bmw>

A jak sie do tego mieli "niebiescy"??? a no tak ze podjechal transporter,sam zawinąl kilka rogali ,chwile postal w oddali i pojechal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, w Mongolii (czyt. Magnolia :D ) jest faktycznie gigantycznie duzo miejsca i poszalec jest naprawde gdzie,tylko mam pytanko. Czy orientuje sie ktos jak tam wygląda sprawa z legalnoscią takich zabaw??? Bo wiecie ,takich podmarketowych parkingow jest sporo ale co z tego jak nawet krotka przejazczka moze wiazac sie z problemami ze strony ochrony lub policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam mówię że Magnolia to hit sezonu :mrgreen:

Kupa miejsca, pare torów, ronda mniaaam

A na osobowicach audi wpadło do rowu :mrgreen: moją linką go wyciągnęli a dokładniej to linka sponsorowana jest przez cyfrę 666 :mrgreen:

a ja jak byłem na osobowicach ok 22.30 to w rowie nowa S klasa była....

ale na tyle szczęśliwie , że raczej bez uszkodzeń większych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, w Mongolii (czyt. Magnolia :D ) jest faktycznie gigantycznie duzo miejsca i poszalec jest naprawde gdzie,tylko mam pytanko. Czy orientuje sie ktos jak tam wygląda sprawa z legalnoscią takich zabaw??? Bo wiecie ,takich podmarketowych parkingow jest sporo ale co z tego jak nawet krotka przejazczka moze wiazac sie z problemami ze strony ochrony lub policji.

Na zdrowy rozsądek - droga nie jest drogą publiczną, zatem policja nic nie może. Nie

stwarzasz zagrożenia ruchu, bo go nie ma. Ochrona jeśli poprosi, to trzeba się zmywać.

Wydaje mi się że policję w mieście mamy zdroworozsądną - "niech ćwiczą, byle nie zagrażali nikomu".

Np na osobowicach radiowóz stał przy wyjeździe z parkingu i czekał na tych którzy się

zapomną że są na zwykłej drodze. Dobrze że miałem już asc włączone i nie korciło mnie

żeby tyłem zarzucić :mrgreen:

Ktoś wie o przypadku gdy policja coś marudziła np na osobowicach, czy gdzieś indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...