Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ogrzewanie E36


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moze ktos z was spotkał sie z takim problemem.

Zmieniałem termostat i wymieniałem cały plyn, po tej operacji mam taki kłopot ze gdy samochod jest na wolnych obrotach wieje tylko letnim powietrzem jak sie go wkreci na obroty to jest oki. Dodatkowo po pęłnym nagrzaniu wywala mi plyn spod sróby odpowietrzajacej na chłodnicy. Cala procedure odpowietrzania przeprowadzilem jak w ksiazce. Przed wymiana nie bylo tego problemu.

Poradzcie cos pozdrawiam

PS Silnik 1,8 IS M42 rok 1995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moze ktos z was spotkał sie z takim problemem.

Zmieniałem termostat i wymieniałem cały plyn, po tej operacji mam taki kłopot ze gdy samochod jest na wolnych obrotach wieje tylko letnim powietrzem jak sie go wkreci na obroty to jest oki. Dodatkowo po pęłnym nagrzaniu wywala mi plyn spod sróby odpowietrzajacej na chłodnicy. Cala procedure odpowietrzania przeprowadzilem jak w ksiazce. Przed wymiana nie bylo tego problemu.

Poradzcie cos pozdrawiam

PS Silnik 1,8 IS M42 rok 1995

zapowietrzony układ albo nieszczelny korek, ew. to co u mnie... np. padnięta uszczelka pod zbiorniczkiem wyrównawczym płynu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj juz wiem niestety co to..... chlodnica

Wymienilem wszytsko oring pod odpowietrznikiem na chlodnicy oring pod zbiorniczkiem i dalej cieklo wymienilem oring na odpowietrzniku zbiorniczka (element ktory wchodzi w bok chlodnicyu i nadal cieklo. U mnie problem byl nastepujacy:

Gwint w ktory wchodzi sruba odpowietrzajaca na chlodnicy byl pekniety w pionie pekniecie nie widoczne po wykreceniu sruby. a gdy wszystko jest zlozone i mala czarnamaskownica jest przykrecona wszystko sciekalo po zbiorniczku i wygladalo tak jakby cieklo zpod zbioniczka.

Pozostaje tylko wymiana chlodnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...