Gość Mordulec

IV SPOT 29-01-2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
tak w TDS'ie :wink:

Bob a co ty nie słyszałes ze TeDeEsy mozna na gaz przerobic :?: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no sorka ale mnie wczoraj nie bylo na miescie autkiem bo musialem dac dowod rejestracyjny ojcu bo zalatwial papierki ze zmiana adresu zameldowania itp...wiec jezdzilem sobie tramwajkiem i mialem mozliwosc obserowania wszystkiego przez okno heheh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moze mnie ktos widzi jak lece do pracy od 8:20 startuje i lece armii kraj-hallera-klecińska strzegomska ??? i droga powrotna to po 17 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aaaaha to taka sprawa. ja tak wlasnie czasami obczajam np. rano jak jade te sardynki upakowane w tramwajach. hehehehe:-)

a tak przy okazji to miales mi dac namiary na ziomka z allegro od tych dobrych ringów.

moze niedlugo bede wiedzial czy bede sprzedawal swoje ringi, jak cos porobie zdjecia

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No yanoosh posluchaj kurde nom nie pamietam jaki on mial nick ale mam do niego nr gg 2035266 ma ksywke picek jezdzi czerwona calibra... powiedz ze jestes od serka z wrocka zielone bmw... pozdrowka

P.S to co mnie pytales na spocie wiec:

A z allegro.. klamki chrom. 4 szt 170 pln

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=83160755

nakladki chrom na lusterka 2 szt 139 pln

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=83275270

ramka zmiany biegow 35 pln

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=84634632

chrom nawiewow 56 pln

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=83370515

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to jak widzisz to daj głos typu mrugnij lub pusc sygnała (klakson) 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A Ty mk-rally śmigasz czasami wejherowską??

A może to był Kosa swoją bumą, bo kilka dni jakaś taka podobna z naklejką na klapie mi śmignęła na wejherowskiej.Przyznać się który ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może ja , codziennie koło 7 i 16 jestem na Popowicach, a Kosa chyba naklejki nie ma ?? <bmw_1>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
może ja , codziennie koło 7 i 16 jestem na Popowicach, a Kosa chyba naklejki nie ma ?? <bmw_1>

mam tylk onaklejke na szybie, ale troche inna :wink: czekam az sie troche ociepli

to przyklejam od razu <bmw_1>

pozdro <bmw_2>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To właśnie godzina jak najbardziej by pasowała :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kosa ma srebrną , chyba ??

a moja to Delphin Metalic ( cóż za nazwa :mrgreen: heheheh ) czyli taka nijaka taka :lol: ciemna w każdym razie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Kosa ma srebrną , chyba ??

a moja to Delphin Metalic ( cóż za nazwa :mrgreen: heheheh ) czyli taka nijaka taka :lol: ciemna w każdym razie

Hehehhehe, ja top przynajmniej mam pewność że moja jest biała :D

To był kolor taki ciemny szary, na pewno nie srebrny i naklejka na klapie tez była, więc wypada na Ciebie Piotrze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No yanoosh taka pletwa lezy u mnie na chacie jak cos to wpadnij w weekend oblukasz jak to wyglada na aucie pletwa jeszcze jest czarna bo przed malowaniem ajj..peace ziom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi