Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie zakręconych!


m-72chopper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mających hopla na punkcie BMW!!!! Mam na imię Piotrek, mieszkam w Gliwicach, a na wasze forum trafiłem przez mały przypadek :D . Jechałem kiedyś moją 17 letnią is-ą w nocy przez Wrocław (trasą przelotową na Poznań) i wjechałem w dziurę. Rozwaliłem miskę olejową. Całe szczęście miałem przy sobie laptopa i znalazłem wasze, o przepraszam, teraz już nasze forum :D:D Ale to osobna historia do opisania w wolnej chwili. Chciałbym tylko podziękować koledze MICHU za udzieloną pomoc i zaangażowanie. To była trudna sytuacja obce miasto, rozwalona miska, 6 rano... a on pomagał jak mógł. Pozdrawiam Piotrek.

P.S. W wolnej chwili w innym dziale opiszę jak BMW Stando traktuje i kasuje obcych klientów w sytuacji bez wyjścia :( P.

P.S.2. Michu, przy najbliższej okazji stawiam browara :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to widze ze "przygodowo" zwiedziłeś wrocław bmw_beer niestety ale przed wjazdem

do wrocka powinny być oznaczenia "Uwaga krajobraz księżycowy" bo juz nie jedno

autko zostawiło miske na wrocławskich "ulicach" :evil:

Tak czy inaczej witam na forum <bmw_2> w profilu widze gliwice a jesli dobrze

pamiętam to Marc mieszka gdzies koło gliwic ale mimo

odległości przyjezdza na spoty , mam nadzieje ze kiedys tez wpadniesz na spota bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odległość z Gliwic do Wrocka nie ma znaczenia, to tylko godzinka A4. :mrgreen: Jestem pewien, że się spotkamy! Teraz siedzę i zaczytuję się w postach. Mam duuuużo do poczytania, ale tak się składa, że pracuję w budowlance i zimą mam kupe czasu więc laptop i heja! Pozdrawiam. P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...