Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW Klub Wrocław - 27 stycznia 2008


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Frekfencja dopisała <bmw_3> tylko pogoda nawaliła bo strasznie padał śnieg i wszyscy się wymarzli... Kilka autek polatało między pachołkami happy_bmw i zamiast ścigania była ślizgawka bo od rana padal śnieg...

Mam nadzieję że na nastepnym spocie będzie już świeciło słoneczko happy_bmw

Pozdrawiam serdecznie wszystkich spotowiczów <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Piter juz to zdjęcie wrzuciłes na tuning.opole. / To nie jest koncert życzeń ale z czystej kultury zapytałbys sie czy chce widziec swoje auto na każdym forum ? Dłuzsze umotywowanie tego posta masz na tuning.opole / a dzwon wygladał tak 1 , 2 ,3 ,4hamowanie zblokowanie abs-u obrot 180 stopni uderzenie w skarpe / wyskok z k - 2 metry i ladowanie telemarkiem na skarpie / bmw bedzie na sprzedaż badz motor na swap do e30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanawiam nie wrzucac tu zadnych fotek bo po co mi nieprzyjemnosci. na TOP jak zawsze zdam obszerna relacje i jezeli cos komus nie pasuje to pisac do administracji, ja wrzucam wszystko co mam, aby kazdy widzial jak najwiecej. pozdro

Nie chodzi o to ze masz nie wrzucac swoich zdjec , tylko moim zdaniem to zadna

frajda zobaczyc swoje (czyt. w tym przypadku Barana) zdjecia po dzwonku :?

Ty Piter juz to zdjęcie wrzuciłes na tuning.opole. / To nie jest koncert życzeń ale z czystej kultury zapytałbys sie czy chce widziec swoje auto na każdym forum ? Dłuzsze umotywowanie tego posta masz na tuning.opole / a dzwon wygladał tak 1 , 2 ,3 ,4hamowanie zblokowanie abs-u obrot 180 stopni uderzenie w skarpe / wyskok z k - 2 metry i ladowanie telemarkiem na skarpie / bmw bedzie na sprzedaż badz motor na swap do e30

Baran szkoda furmanki ale najwazniejsze ze Tobie nic sie nie stało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fart naprawde duzy bo przy czołówce byłoby ciezko / a ja chciałem uciekac tam w bok w ten przesmyk na druga strona pasa a jakbym prawa strona wbił na wał to dachowanko byłoby nie kiepskie , tymczasem mnie i Duchowi nic nie jest wiec to dla mnie najwazniejsze a teraz mysle co z autem / na szczescie nie bedzie trzeba niz sztukowac w sensie cwiartki :D

dzieki bardzo za zrozumienie /

p.s. dzisiejszy spot extra dobry klimat i bcc sie jednoczy z maxbimmerami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...