Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Powitanie


tazunio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką małą propozycję, może jako użytkownicy <bmw> BMW <bmw> wprowadzilibyśmy jakiś przyjazny gest powitalny.

Tzn. coś na wzór powitania motocyklistów, z doświadczenia wiem że taka pierdoła daje dużo radochy...

Mam jedną propozycję:

Lewy kierunkowskaz w czasie mijania innej BeeMki - podejrzałem w Czechach (robią tak kierowcy autobusów, wygląda to jakby podawali sobie rękę... <bmw_2> ).

<bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę bardzo dużo na motocyklu i faktycznie wśród użytkowników 2 kółek jest praktykowane podniesienie lewej dłoni - praktycznie zawsze. Niestety lewy kierunkowskaz , nie bardzo ,będą o tym wiedzieć beemkowicze którzy odwiedzają to forum , a beemek jezdzi duzo dużo więcej , tak , że raczej nie będą wiedzieć o co ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ,mimo ze pomysl fajny to moze byc ciezki do zrealizowania.migniesz komus kierunkiem to pewnie cie niezrozumie,mrugniesz dlugimi to pomysli ze niebiescy gdzies stoja,machniesz reka to jeszcze gotow pomyslec ze cos chcesz :)

Mysle ze najlepszym rozwiązaniem jest popularyzacja spotow,wiecej ludzi bedzie przyjezdzac na nie ,poznawac sie i jednoczesnie autka.A puzniej mijając sie na miescie nasze bumy są kojazone i wszystko jedno czy mrugniemy,czy kiwniemy reką to drugi skojarzy i robi sie klimacik,a z czasem moze stanie sie to na tyle rozpoznawalne ze i obcy kierowcy zaczną sie do tego podklejac w mysl ze "wszystko ok!"

Ale jak juz zostalo napisane bmkami jezdzą nie tylko pasjonaci jak my ale i dziadki,buradztwo(przez ktore ta marka jest zle postrzegana)no i snoby co jedyne o czym mysla to to jacy to oni wazni :wink:

Osobiscie popieram pomysl lecz z zalem musze stwierdzic iz jest on prawie nierealny do spelnienia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapinasz lewy kierunek, samochod jadacy z drugiej strony robi (powinien) to samo

Heh no bardzo fajny pomysł , tylko ze w miescie dosc kłopotliwy co innego na trasie :wink:

Jak trafisz np 3 beemki w nieduzej odległosci jedna po drugiej to gosciu jadacy za Toba

moze sie troche zdziwic o co chodzi :lol:

Ja zazwyczaj pozdrawiam "raz+krótko" długimi i tak w 60-70% przypadków udaje sie

uzysakc odpowiedz od beemki jadacej z przeciwka chyba ze tak jak pisaliscie jadą jacys

dziwni nie kumaci ludzie :wink:

Jesli chodzi o ostrzeganie przed szuszarką to raczej mruga sie dwukrotnie długimi a to

mysle ze idzie odróznic od pojedynczego mrugniecia bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniemy się witać "długimi" to powstanie ogólny zamęt, wzrośnie liczba zawałów serca :), ponieważ kierowcy jadący zwykłymi samochodami będą s..li po krzakach, że za rogiem/ zakrętem/skrzyżowaniem stoi niebieski samochodzik... :idea:

A swoją drogą jechałem dzisiaj na trasie LEGNICA-ZGORZELEC, mrugałem kierunkiem do Śmigiełek, ale nikt nie skumał :(...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...