Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


26-02-2006 => 5 Meeting Kierowników i Miłośników BMW


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

No to warto by było zacząć juz planować kolejny spot , styczniowe spotkanie wypadło

na koncu miesiąca a nie tak jak to bylo do tej pory ze spoty robilismy w pierwszym

tygodniu miesiąca .

Dlatego mysle ze teraz juz wiekszosc bedzie po sesji i takim terminem moze byc

np niedziela 26 lutego . happy_bmw

Tylko tym razem juz rozpiszemy gdzie mozna bedzie nas złapać i o ktorej godzinie

gdzie bedziemy jechac tak zeby kazdy kto sie nie wyrobi z czasem mogł łatwo

nas zlokalizować na mieście <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężko powiedzieć na 100%,ostatnio w końcu przespałem :/

Na 90% będę :)

A pomysł z orientacyjnym podaniem gdzie i o której bardzo dobry.

Może najprościej poprostu ustalić że na konkretnych parkingach o danej godzinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Czy spoty muszą zawsze być w niedzielę? Pomyślcie o ludziach, którzy chcieliby przyjechać np. ze Śląska, czy Małopolski? ;)

Proponowałbym sobotę.... Co Wy na to?

Z sobotą to moze być kłopot bo kilka osob pracuje w soboty a niedziela jest takim w

sumie bardziej "bezrobotnym" dniem :wink: Ale ja tam nie widze przeszkód jesli zbierze

sie ekipa to ja moge przyjechac tez w sobote happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w tym termini zaczyna sie juz semestr i mam zjazd. Ale moze uda misie wpaść jak

będę znał plan wykładów. A może po tych wszystkich parkingach itp. zjechalibyśmy na

kawe czy gdzieś posiedzieć pocykać zdjęcia, kobitki by się zagrzały , ja cały czas proponuje bilard cy cus

pozdro <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bilard bardzo lubie, tyle ze mysle ze w tyle osób to moglyby byc problemy organizacyjne. po pierwsze który klub nas pomiesci, po drugie długo czekaloby sie na swoją kolejke. niemniej jednak gdzies by mozna po spocie zjechac:-)

w związku z jakimś klubem to problemy ''organizacyjne'' by były jakbym się zbombardował i niemiałbym jak do domu wrócić!!! bmw_beer bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...