Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Ściągacz do końcówek drążka kierowniczego???


Rekomendowane odpowiedzi

słuchaj temat o sciagaczu do koncowki! ty piszesz o drazku! ale jak predzej pisałes czy jest mozliwosc wymiany drazka bez wybijania koncowki! tez mozna ale to jeste za duzo roboty! wybijesz koncowke i wykrecajac ja liczysz obroty zeby za duzo zbieznosc sie nie przestawila! a pozniej wywalasz drazek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mozliwosci! zeby wymienic drazek to trzeba wybic koncowke drazka!

Hmm paradoks ?? cos jest i nie jest jednoczesnie mozliwe ?? :drunk:

czy jest mozliwosc wymiany drazka bez wybijania koncowki! tez mozna ale to jeste za duzo roboty!

Danich wygrałes ja juz nie wiem co napisac :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stary jeszcze muszę skołować do końcówek drążków nie chce tam młotem walić za bardzo, do soboty coś wymyśle.

Pozdro <bmw_2>

A do tego jest jakis specjalny sciagacz :?:

Ja w zeszłym roku wymieniałem końcówki drążka własciwie bez jakis specjalnych narzedzi

poprostu odkreciłem tą opaske klucz chyba 10 , zapryskałem Bremtec'iem po jakichs

15 minutach pogrzałem palnikiem i odkreciłem :wink:

Daj znac jak wyglada taki "klucz" do odkrecania końcówek drążków bo jestem ciekaw <bmw_1>

tego to ja wogole nie rozumie!!! ale juz nie wnikam! najlepszego zycze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde spokojnie panowie, ściągacz już mam tak w ogóle. Można wybić te końcówki młotkiem ale sugerują żeby zrobić to sciągaczem, jeżeli były już wybijane wcześniej może schodzą lżej ja preferuje zrobic to jak nalezy. Porobie foty podczas zmiany i wrzuce jak ktoś chce. jest wiele rodzaji ściągaczy z tego co widze.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie sprawa jest prosta jak musisz wymienić końcówki drążków to i młotem możesz je potraktować , ale jeżeli końcówek nie ma potrzeby wymieniać bo nie są jeszcze z użyte to wtedy warto o nie walczyć . A koszty rosną potem na zbieżność trzeba jechać bo o nowych końcówkach to już nie wspomnę . <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...