Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW Klub Wrocław - 24 lutego 2008


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

ja się zabawiałem na głównym pasie nawet nie wiedziałem że jesteście było fajnie lecz na sam koniec "bez dzwona w brzegu się nie bawimy" dopiero na koniec podbiłem do was dzienx za kalendarzyki :D ps.do kolegi który wrzucił fotke mojej bm black hella owszem na przód i na tył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

borsuk- twoja fota "foczki" jest pierwsza klasa,niby nic a jednak intryguje. Swego rodzaju fotka artystyczna :P

A co do malego spiecia w sprawie fotek i przynalezanosci klubowej zdjec to mysle ze konflikt jest niepotrzebny. Faktycznie zdjątka z pasa glownego sa niepotrzebne,za to milo popatrzec na kilka fotek z "naszego" :wink: szuterku. Nie mniej jednak stwierdzam iz nasza mala separacja od glownych imprez u was na glownym pasie przyniosla efekt.Nowa organizacja nie dosc ze wprowadzila charmonie i pozadek wsrod naszych driverow ,to malo tego.Byla w stanie utemperowac innych i wprowadzila nowe ,leprze zasady :) !!!

A skoro dla was pochlebstwem jest fakt iz kolejna impreza skonczyla sie kolejnym dzwonem to powodzenia zycze w dalszej egzystencji waszego systemu.(Jestem daleki od krytyki i pojazdu na was ale widzialem na wlasne oczy co sie dzialo na glownym i osobiscie na dwa auta odpuscilismy sobie nawet przejazd honorowy zeby popatrzec co sie dzieje i ewentualnie sie przywitac. Powodzonka dla waszych kierownikow i szczerze zycze na przyszlosc wiecej rozwagi i wyobrazni!!! pozdrawiam i powtarzam,moja wypowiec daleka jest do krytyki i pojazdu na wasząimpreze.Wierze ze bawiliscie sie przednio ,a male defekty są do rownie malych poprawek bmw_beer <bmw_2> bmw_beer bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiterOKL, jeżeli możesz zedytuj swojego posta i usuń zdjęcia, spakuj je jakimś archiwizatorem (np. rar) i wrzuć na jakiś darmowy serewrek (www.wyslijto.pl, www.sendspace.com) i podaj linka na forum, kto bedzie chciał sobie ściągnie, bo niestety nie każdy ma łącze 1Mb i tyle zdjęć jednak troche utrudnia przeglądanie forum

pozdro <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borsuk- twoja fota "foczki" jest pierwsza klasa,niby nic a jednak intryguje. Swego rodzaju fotka artystyczna :P

A co do malego spiecia w sprawie fotek i przynalezanosci klubowej zdjec to mysle ze konflikt jest niepotrzebny. Faktycznie zdjątka z pasa glownego sa niepotrzebne,za to milo popatrzec na kilka fotek z "naszego" :wink: szuterku. Nie mniej jednak stwierdzam iz nasza mala separacja od glownych imprez u was na glownym pasie przyniosla efekt.Nowa organizacja nie dosc ze wprowadzila charmonie i pozadek wsrod naszych driverow ,to malo tego.Byla w stanie utemperowac innych i wprowadzila nowe ,leprze zasady :) !!!

A skoro dla was pochlebstwem jest fakt iz kolejna impreza skonczyla sie kolejnym dzwonem to powodzenia zycze w dalszej egzystencji waszego systemu.(Jestem daleki od krytyki i pojazdu na was ale widzialem na wlasne oczy co sie dzialo na glownym i osobiscie na dwa auta odpuscilismy sobie nawet przejazd honorowy zeby popatrzec co sie dzieje i ewentualnie sie przywitac. Powodzonka dla waszych kierownikow i szczerze zycze na przyszlosc wiecej rozwagi i wyobrazni!!! pozdrawiam i powtarzam,moja wypowiec daleka jest do krytyki i pojazdu na wasząimpreze.Wierze ze bawiliscie sie przednio ,a male defekty są do rownie malych poprawek bmw_beer <bmw_2> bmw_beer bmw_beer

słuchaj nie mozna , az tak uogólniac tematu / kumpel zawracał a jakis młody rumcajs poprostu nie zachował ostrozności i wpakował sie w niego , szkoda tylko , że nie spotykamy sie razem w jednym miejscu na zlotach / myśle poprostu ,że gdybysmy sie zebrali i wszystkim pajacompodziękowali to byłoby naprawde ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Heh spocik wyszedl konkretnie , przyznam szczerze ze słupki + tasma w zupelnosci

wystarczyły zeby zaden kamikadze nie latał miedzy furkami po 100kmh , nawet

Baran przetestował swoim nowym bolidem wjazd na pas do scigania :drunk:

A nowy parking dla bumek okazał sie całkiem pojemny i praktyczny jednoczesnie

zapewniajac swobodne latanie po szuterku i wedle zasady jeden kreci bączki reszta

czeka na swoja kolej bmw_beer

Podobnie sytuacja miała miejsce w przypadku stawania na kresce , tez wszystko w

należytym porzadku 2 osoby lecą / wracaja / kolejne 2 startują happy_bmw

Lekkie oblężenie przezywał Kosa z kasowniem błędów w kompach ale chyba kazdyemu

udało sie załapac na sesje diagnostyczną bmw_beer

Rzeczywiscie tak jak Rafałs napisał brakowało jedynie leżaków przy ognisku i pełny

komfort by był , trzeba bedzie nad tym pomyslec nastepnym razem :lol: :lol: :lol:

Co do samego dzwona na głównym to cóz nie widziałem jak to sie stało jedynie

z tego co słyszałem to zawinił brak wyobrazni i tak jak pisał Baran to niektórym na

widok lotniska puszczaja zwieracze i dostaja małpiego rozumu a na efekty nie trzeba

długo czekac .... 2 lawety wyjezdzajace ze skarbiego koło 16:30 mam nadzieje ze to

ostatni dzwon w tym roku i jakos ludzie bardziej beda sie pilnowac :|

PS. A tak na marginesie to sie chciałem pochwalic :oops: ze moja bądz co bądz juz

prawie 18 letnia buma , przegrała raptem o 2 długosci z E36 318iS wiec nie jest tak zle ,

poskładam dolot tak jak ma byc i moze bedzie na równo albo i lepiej :lol: :lol: :lol:

A tak na zakonczenie to Wielkie Dzieki dla wszystkich którzy przejechali sporo

kilometrów zeby sie z nami spotkac :gril: bmw_beer :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fakt tylko lezaki przy ognisku ,ciepelko i bedzie dobrze .Tak duzo nie trzeba zeby bylo ok.Mordulec trzeba to utrzymac w tej formie ,tak mi sie przynajmniej wydaje ,a reszta sie dogra.Szacuneczek Maxbimmer to Maxbimmer w tym miejscu i tej godzinie ,tak powinno byc ,a krozenie po lotnisku ludzi bez swiadomsci po co przyjechali konczy sie tak lub inaczej .I tak bylo fajnie ,juz odzywam powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Klip powinien byc w srode wieczorem ewentualnie w czwartek , czekam jeszcze na

materiał , swój już zrzuciłem z kamerki jest 36 minut wiec bedzie z czego montowac :gril:

Aha jak ktos ma zdjecia ktore chce dołączyc do galerii to mozna przesłac do mnie

na maila najchetniej w formacie 800x600 :arrow: mord@go2.pl bmw_beer

W załączniku prosze napisac ze wyrażacie zgode na użycie Waszych zdjeć na stronach

Maxbimmera :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec, ja wyrazam zgode, chociaz jej nie napisalem w pliku bo wczoraj Ci wysylalem fotki na gg :)

a moj klip z lotniska jest tu :

http://pl.youtube.com/watch?v=eUOMo30aWfY

tak jak powiedzialem jest to relacja z lotniska i zeby nie bylo niepotrzebnego ''halo'' napisze : KTO CHCE - WCHODZI W LINK I OGLADA, A KOGO TO NIE INTERESUJE - NIE KLIKA I JEST SPOKOJ <bmw_1> bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moj klip z lotniska jest tu :

http://pl.youtube.com/watch?v=eUOMo30aWfY

PiterOKL, klip dobry, ale bylby jeszcze lepszy gdybys go nazwal Tuning Klub Opole, lub Spotkanie w Skarbimierzu ale po co tu od razu wyskakiwac ze Zlotem BMW, jak to nie prawda ?

nie obraz sie ale nie chce aby nasze spoty były mylone z tuningowiskiem <bmw_2>

robisz dobra robote, bo jest masa zdjec i materialu video, ale intresuja "nas" raczej auta marki BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, juz wiem o co chodzi - o napisy na poczatku filmiku. niestety projekty filmu juz usunalem i niestety nie moge z tym nic zrobic :? ale nastepnym razem tak nie napisze bo juz wiem o co kaman :) czlowiek na bledach sie uczy :) no i nastepnym razem napewno powstana 2 klipy : jeden z lotniska a jeden z maxbimmera. byc moze jeszcze z tego zlotu co byl zrobie filmik, jesli znajomi dadza mi materialy bo ja mam tylko 2 filmiki i troche fotek. wszystko zalezy od materialow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy w ogole cos pisac ,moze nie ten wiek ,ale ludziska okreslcie sie czego chcecie i gdzie chcecie byc ,po co te tamaty Np. do Kosy .Kosa ja komentuje bo z jakiej racji ,ale smieci trzeba usuwac ,boli ,coz. Po co odpisaywac na takie tematy.To temat rzeka krotko deklarujesz sie do Maxbimerra to jestes tu i koniec .Podjedzie farrari de starossa na glowny to po kolanach pobiegniecie ,ha ciekawe co by bylo ,co niektorzy przez lotnisko szli jak tornado przeciez to absurd,ja napewno nie..Maxbimmer to nie tylko nalepki na autko ,czy kalendarz jest to cos wiecej ,ale wlasnie jestem tu ,ale byelm tam.Albo tu ,albo tam z autpssji moze to glupie ,ale pisanie i odpowiadanie na takie rzeczy szkoda czasu .Naprawde

[ Dodano: 26 Luty 08, 19:39 ]

jak gdzis sie rablem sorry jak zawsze w biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

w związku z tym że niestety nie mogłem być na spocie apeluję do Mordulca o szybkie streszczenie spotu w postaci filmu bo nie wiem co mi przeszło koło nosa.

Następnego spota wam nie odpuszczę i będziecie musieli się ze mną męczyć.

Pozdrawiam i czekam na termin następnego spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...