Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


silnik nierówno przyśpiesza


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwnie przyśpiesza,czasem dobrze,czasem nierówno na gazie(sekwencja) i na paniwie tak samo,wygląda to tak-dodaje delikatnie gazu to raz ciągnie dobrze a raz jakby zamuliło coś,ale jak mu wcisnę do dechy i obroty się zwiększą to przyśpiesza dobrze.Coś z powietszem? Mam filtr stoszkowy,nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej tak samo,zauwazyłem ze jak jade stałą prętkością np.110 na 5-tce i utrzymuje stałą prętkość to własnie wtedy najwięcej czuć delikatne szarpania,ale jak wcisne do dechy albo popuszczę całkiem,to wszystko ok.wyczyściłem przepustnice w dolocie i nic niezauważyłem.Tylko na uszczelkach metalowych było nieco oleju :?: z kąt on tam się wzioł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,zobaczę jeszcze raz,ale jak to rozbierałem to sprawdzałem ,chyba dokładnie,nic nie widziałem.dziwna sprawa,to się stało z dnia na dzień,dodam ze mam filtr sooszkowy ,moze z nim coś?

na litość boską, weź se zainstaluj facet firefoxa - on tak fajnie podkreśla błędy (ortografy, literówki itp. - słownik polski ma !)

a co do stożka, to od czasu do czasu pierze się go dedykowanymi do tego preparatami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz już wiem co to jest odma.A jak mam przeczyścić ten odpowietrznik?

samej odmy sie nie czyści tzn:

pościągaj wszystkie gumy i przepłucz czymś, warto też wyczyścić tyle ile się da kolektor dolotowy i oczywiście przepływomierz, myslę że raz na 6 miesięcy powinno sie taka operację robić oczywiście zależy ile kto jeździ i w jakim stanie silnik jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zrobiłem coś takiego,przedmuchałem przepływomierz powietszem i było ok,ale po przejechaniu 10-15 km.znowu to samo <bmw_4> chyba zabiorę się za czyszczenie pytanie_bmw

[ Dodano: 28 Luty 08, 17:27 ]

dzisiaj byłem u mechanika i powiedział że to wina sondy lambda.Jutro zostawiam auto i będę wiedział jak i co,wstępne koszty to 50zł.za podłączenie do komputera i 180zł. sonda.Jutro dam znać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...