Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e36, mysle nad zalozeniem ksenonow, co myslicie??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurcze.. nic nie robiłem... przełożyłem tylko żarówki zrobiły przysłowiowe "klik" zabezpieczyłem jak każdą żarówkę H7 pręcikami (fabrycznie) i hulaj dusza....

Spytam się jutro właściciela tej Beemki o co kaman...

jedno wiem że są to oryginały Made in France a kolory kabelków pasowały do kolorów na moim aucie żadnej przeróbki nie robiłem... Jak bede miał chwilę czasu to podjadę gdzieś koło Ciebie i zobaczysz jak to wygląda.....

aha.. zmówiłem jeszcze sobie dziś na allegro komplet spryskiwaczy do reflektorów xenonowych. Pasują od Skody Octawi RS i są na allegro po 80 PLn. Nawet kolor mozesz wybrac :) Do tego pompka z dwoma wyjściami od Omegi B za 16 PLN i masz już naprawdę silne spryski.... i Policja może ci fujarką pomachać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
chodziło mi o to ze mam auto wyprodukowane 20 lat temu i wtedy nie było ksenonów i spryskiwaczy do nich czyli stwierdzenie ze ksenony muszą mieć spryskiwacze i system samopoziomowania się nie dotyczy taki aut jak moje, montaż ksenonów jest raczej krokiem w kierunku poprawy bezpieczeństwa bo mamy lepszą widoczność a 2 sprawą jest ich prawidłowe ustawienie mam racje czy nie?

ehhh... ja u siebie mam.. ale nie made by czesio w warsztacie, tylko pełne normalne lampy ksenonowe z osprzętem, wszystko jest ok, działa fajnie i generalnie nie ma się czego czepić poza jednym....

przetworniki od xenonów gdzieś trzeba zmieścić, wymiana żarówki choćby od postojowego wiąże się wtedy niestety z ponadstandardowymi zabiegami ;) Założysz porządnie xenony do e36, tak jak powinny być założone, to nie dość, że nikt się tego nie czepi, to jeszcze ty będziesz bardzo zadowolony z efektu.

Tutaj tylko nadmienię.. nie kupuj szajsów z allegro, bo zaraz coś szlag trafi, tam jest za dużo elementów potrzebnych do prawidłowego działania, żeby pozwolić sobie na jakiś baboł co wszystko popsuje.

[ Dodano: 21 Wrzesień 08, 10:21 ]

Panowie a czy w hidach jest rozroznienie na oalniki do soczewek i do reflektora bo w e36 mam soczewke i nie wiem czy jak bym kupowal to zeby mi kitu nie wcisneli

kup sobie porządne np. w d&w, daj to 100 czy 200 pln więcej a przynajmniej będziesz miał z gwarancją, bez nerwów i z certyfikatami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...