Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Maxbimmer w Plenerze - Spot BMW - Karpacz 13-15 czerwca 2008


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bylo jak zwykle z taka ekipa SUPERRRR, szkoda ze swoim czolgiem dokaturlalem sie dopiero w sobote, RAFAŁ jak zwykle szacuneczek uklon_bmw chce te klipy u siebie :lol: Sebastian wielkie dzieki za projektor, a dla wszystkich pozostałych wielkie dzieki za zajefajna atmosfere i za to ze byliscie bmw_beer

pozdro i do nastepnego <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac ze impreza byla petarda.

Wielkie pozdro i dzieki dla sebastiana i leszka z paniami za atmosferke w domku.

Zaluje ze nie zostalismy na niedziele i musielismy uciekac z powodu bolu zeba Madzi :x

Ale przez te wszystkie dni bylo extra powtorka bedzie w nysie :mrgreen:

Tylko zeby nie bylo tak zimno a jak juz bedzie to zeby atmosfera byla tak samo goraca!!!

<bmw_1> <bmw_1> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pałkosz1

Cześć Wam wszystkim na wstępie chciałem wyjaśnić nasze nagłe zniknięcie bez pożegnania. Niestety firma się upomniała o mnie i musiałem zabrać towarzycho

wcześnij niż planowaliśmy do wrocka. :x Plenerek jak najbardziej przezajefajny wszystkim bez wyjątku się podobało , a mi tak bardzo :party: że w ostatnią noc w ferworze zabawy straciłam poczucie czasu sorrki wszystkim którym spędzałem sen ze zmęczonych powiek uklon_bmw ! Mam nadzieje że więcej takich wypadów uda nam się zorganizować w takim doborowym towarzystwie a nawet większym. Pozdrawiam wszystkich plenerowiczów oraz wszystkich szczęśliwych posiadaczy BMW których nie było z nami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jaki śooook teraz dopiero żałuje ze mnie tam nie było :cry: :cry: :cry: na tych linach pobawił bym sie w tarzana happy_bmw

bardzo mi sie podobało to co było na filmie i fotkach hehe chwile ulotne niektórzy mieli :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podobno są 2 wersje filmu :D

kiedy możemy sie spodziewać drugiej ???? bmw_beer

no klip fajnie zmontowany ale bym chciał zobaczyć tą drugą wersje :D

takich imprez jak najwiecej :!: :!: :!: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...