Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[30]regulator cisnienia paliwa


Rekomendowane odpowiedzi

ja bym jednak spróbował bez regulatora na chwilę :idea:

sprobuje tak zrobic ,ale jak pytanie_bmw normalnie wyciągnąć regulator i połączyć przewody?

fakt, tu może być problem....... :? :evil:

ale jak mówi stare przysłowie pszczół: masz łep i ch..... to kombinuj :mrgreen:

a serio, to ciężko o diagnozę na odległość :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam budowy regulatora, ale możliwe że jak podłączysz odwrotnie to na chwilę przepuści paliwo ( i zapali ) a później sie przytka,

odłącz przewód za regulatore i zobacz czy leci paliwo chociaż bez mierzenia ciśnienia to może nic nie dać.......

no to czekamy na wieści.......mam nadzieję pozytywne :mrgreen: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero jak wróce w piątek do domu to zaczne grzebac bo narazie jestem we wrocku.

Pozdrawiam

[ Dodano: 4 Kwiecień 08, 16:54 ]

piotrze i kmilup :) problem sam sie rozwiązał Dzisiaj jak wracałem do Wałbrzycha w trasie przerzuciłem na benzyne i auto pszło zupełnie bez zadnego duszenia ,przy ruszaniu równiez jest wporządku.Tylko dzisiaj przy odpalaniu jak silnik byl zimny to troche sie dusil jak chcialem ruszyc.Rozgrzany motor pracuje zupełnie normalnie,zimny-lipa,ale czemu?

Dziekuja za zainteresowanie

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wolne obroty na ciepłym

rewelacja :D Chociaz troche niskie bo niewiele ponad 500,ale nie falują

DIEGO E30, końcówka czujnika nie powinna się obracać ja bym go wymienił

Trzeba bedzie bo zimny silnik troche sie dusi mysle ,ze to od tego czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jeszcze czujnik na kole od wału , zaraz za wietrakiem, jak jest brudny to obroty moga falować lekko na wolnych albo byc za małe i krokowca :wink:

Obroty mi nie falują ,dopiero niedawno zrobiłem z nimi porządek.Guma przepływki była zle wsadzona na wejście od przepustnicy i motor ciągnął lewe powietrze.Co do czujnika położenia wału to o mały włos a przetarłby sie przewód od niego o koło pasowe,Całe szczęście ,że odkryłem to wpore i odpowiednio umocowałem.Fakt ,że obroty mam dziwnie niskie bo niewiele ponad 500.W takim razie sprawdze ten czujnik i wyczyszcze go.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...