Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW Klub Wrocław - 20 kwietnia 2008


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Oj bo sobie zaraz przypomne kto mnie podpuscil na jeziorko :!: :wink:

Sprzeglo zrobie to i nuta bedzie mial problem :wink: bmw_beer

Nie no ,kto nie byl ,wiele stracil. choc byly male zale ze nie ma rafala z muzyką i banana z jego wypasionym bagaznikiem :wink: ale poradzilismy sobie.

I nie powiem,nie tylko faceci na kresce dali rade <bmw_2>

A ja niedosc ze mam osobistego strazaka to dzis okazalo sie ze jeszcze drivera od wyscigow i nauczyciela-dzieki Marcin za pomoc i lekcje <bmw_2>

[ Dodano: 21 Kwiecień 08, 02:33 ]

No i niezapominajmy o kims bez kogo trasa do Skarbiego nie bylaby taka hmm,powiedzmy emocjonująca i fajna. No mi sie troszke pognalo do Olawy i trzeba bylo czekac ale na miejscu pierwszy byl jak zwykle on :party:

Podrowionka Leszek <bmw_2> bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj bo sobie zaraz przypomne kto mnie podpuscil na jeziorko

Hehe przez chwile była czysta po kąpieli :lol:

Nie no ,kto nie byl ,wiele stracil. choc byly male zale ze nie ma rafala z muzyką i banana z jego wypasionym bagaznikiem

To sie zgadza , bez Rafała troche cicho było na spocie no i bez strzelaniny było tym

razem :gril:

dzieki Marcin za pomoc i lekcje <bmw_2>

Heh 7dema ma potencjał ale to nie honda ze trzeba ja wkrecac w kosmiczne obroty a

co do pojezdzenia na next spocie to sie polecam , swietne autko i kurcze przez Ciebie

zatęskniło mi sie do komfortu , chyba sie starzeje :lol: i jeszcze ten zakład oj chyba kroi

sie 7demka na ten sezonik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to chciałabym to zobaczyć, jak Marcin daje mi swoje ukochane autko ;) ale zakłąd jest, świadkowie byli, nawet na zdjęciu jest wszystko uwiecznione, także za niedługo i ja stanę na kresce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A spocik jak zwykle udany, atmosferka super bmw_beer <bmw_3> :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie pierwsze to nie z tego spotu to był rajd Paryz Dakar :gril: kaspriego :mrgreen: a 6-ste zdjecie to jest nielegalny handel kiełbasą z ogniska "i moze frytki do tego" :P jestem ciekaw czy Mordulec czy dostałes to zdjecie z zawarciem zakładu :!: :!: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielegalny handel kiełbasą z ogniska "i moze frytki do tego"

Hehe prawie jak MakDrajw :gril: :lol: :lol: :lol:

jestem ciekaw czy Mordulec czy dostałes to zdjecie z zawarciem zakładu

Fotka z zakładu tez jest :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki spoko zakład jest :D a ja jestem na jednej tylko focie i to gdzies dalekooooooo :wink: ale nie oto chodzi bedzie jakis filimik :?: :twisted:

Savil co do motorowców to tam był zlot "motorowców" podobno a koło nas migały skuterki i rowerki wiec co my za drogowskaz mielismy robic :?: <bmw_1> A zlocik spoko było i jazda z siechnic do skarbiego hehe jak zmieniłem srodek lokomocji na wiekszy :mrgreen: <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik oczywiscie bedzie ale niestety z lekkim poslizgiem , mysle ze dopiero koło

soboty , siła wyższa :?

:?: :?: :?: <bmw_3> <bmw_3> <bmw_3> :?: :?: :?:

Przez łikend przeciez była przeprowadzka serwerowa i nie było możliwosci wrzucenia

klipa , dzisiaj wieczorkiem przesle i wrzuce linka do tego tematu bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik oczywiscie bedzie ale niestety z lekkim poslizgiem , mysle ze dopiero koło

soboty , siła wyższa :?

:?: :?: :?: <bmw_3> <bmw_3> <bmw_3> :?: :?: :?:

Przez łikend przeciez była przeprowadzka serwerowa i nie było możliwosci wrzucenia

klipa , dzisiaj wieczorkiem przesle i wrzuce linka do tego tematu bmw_beer

Sugerowałem się sobotą, a o przeprowadzce nie miałem pojęcia uklon_bmw bmw_beer <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm,w zwiazku z niepokojącym brakiem komentarzy na temat filmiku ja cos napisze.

Marcin,odwaliles kawal dobrej roboty(jak zwykle zreszta) bmw_beer

Mam pewien malutki niedosyt ze filmik nieukazal do konca jak wiele sie dzialo(a dzialo sie wiecej niz zwykle :wink: ) ale czego zabraklo na filmie ,bylo na fotach wiec jest oka <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he obejrzałem klipa,spoko,szkoda,że nie miałem jak przyjechać. Jedna sprawa mnie zastanowiła: pojawił sie napis Kaspri 730i ACS,a później jak stawaliście na kresce było już 735i ACS. Przez chwilę sie zastanawiałem,ale przecież rozmawialiśmy z Marcinem o tej bumie i mówił,że to 735. Widze,że Michu był,a jego ciężko spotkać,no trudno,nadrobimy te braki. bmw_beer Filmik zmontowany jak zawsze świetnie. <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...