Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Spot BMW - 28-29 czerwiec - Nysa


Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja sie wstepnie pisze na "bujanie" :mrgreen: tylko nie ciekawie jak zawsze wyglada mój transport bo harry odpalic nie moze z łózka :evil: a <bmw> mi nie pozyczy nie dziwie sie <bmw_2> mysle ze dam rade jakos tam sie dostac :drunk:

nie pekaj Alasz harry juz zyje i smiga na 100% wkoncu musze sie pobujac z Kosa przy Bolsie :D a jakos sie ustawiamy konkretnie na miescie znaczy pewnie na factory tak jak ostatnio !!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak konkretnie to możę już zaczniemy planować wyujazd :D

ja bym proponował z samego rana żeby tam jak najwcześniej być moze o 10/11 gdzieś przy wylocie na autostrade np. parking auchan, przy Decatlonie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no dobra też mi pasuje godzina 8 rano, ale teraz pytanie gdzie sie spotykamy bo ja właśnie chcialem jechać tak jak Kosa pisze, autostradą czyli możemy sie spotkać na parkingu przy Auchan. bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze brak Mordulca brak organizacji !!

28.06.2008 godzina 8:00 parking przy Electro World (tam gdzie było BMW Night) czekamy do godziny 8:20 i ruszamy na autostrade lecimy do pierwszego zjazdu na Nyse skrecamy na Nyse jedziemy przez Grodków do Nysy !! na miejscu zatrzymamy sie gdzies zdzwonimy i spotkamy sie wszyscy razem ci ktorzy jada inna droga razem wjedziemy na miejsce docelowe !! wiec 8:00 parking Electro World !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Harry ja chwilowo nie chce mieszac bo sie okazało ze podobno z Polą mamy wizyte u

dentysty na sobote rano , ale postaram sie to jakos odkrecic i przelozyc na next łikend :drunk:

Generalnie rowniez jestem za opcją 8-ma rano wyjazd z bielan bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko to o 8 w sobote ale ja nadal stanowczo proponuje parking przy Auchanie, obok NORAUTO ponieważ...... Z tamtąd mamy wyjazd na Autostrade bez świateł i lepiej będzie wyjechać od razu kolumną na tą autostrade a nie jak ostatno do Karpacza jechaliśmy to zie podzielilismy na światłach na kilka grup i potem sie zjerzdzaliśmy przez 15 Km w kolumne. :/

Dlatego wiec lepiej będize ustawić sie na parkingu AUCHAN obok NORAUTO!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i powrócili :D

wyjazd rewelacyjny (jak zawsze) szkoda tylko żę tak szybko to mineło ale mam nadzieje że jescze kiedyś zorganizujemy taki wypad na weekend.

A kto nie było to może żałować :P

bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swieta racja banan kto nie był to załuje ja ledwo dysze po smigani na wodzie ale ok musicie zrobic takiego spota :!: :!: :!: bo była rewalka tego nie da sie opisac tam trzeba byc :D aha ja czekam na składniki do paliwa rakietowego :twisted: (magiczny napój) :mrgreen: dzieki za miłą zabawe <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...