Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


A MOZE BY JAKIEGOS NOCNEGO SPOTA ZROBIC


Rafałs

Rekomendowane odpowiedzi

LISTA:

1. Rafałs

2. Polkosz1

3. harry71

4. kaspri

5. cinek w swojej e34

6. patryk z e32

7. BANAN

8. Michu

9. Kosa

10.sliwa99

11.Alaszi - NO CO TY GADASZZZZ

12.dj_drops (50/50 że wpadne)

13.MoLisKo

14.Mordulec & Pola

15. Browaron tzw toczek

16. Goglin+Macku 70%

17. Kri$$

[ Dodano: 2 Sierpień 08, 23:51 ]

TAK DLA PRZYPOMNIENIA SPOTYKAMY SIE W GALERII DOMINIKANSKIEJ NA GORNYM PARKINGU O GODZ 19:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokładnie tak!! Z racji tego że górny parking na Arkadach jest zamknięty SPOTYKAMY SIE NA GÓRNYM PRAKINGU GALERII DOMINIKAŃSKIEJ!!!!

mam nadzieje że ta informacja nie jest za późno i żę wszyscy ją jeszcze przed wyjazdem przeczytają <bmw_1>

do zobaczyska bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede jednag czekal na magnolii dlatego ze bede

broder pisales mi ze Cie spoty nie interesujesz i nie chesz dostawc info na ten temat bo Ci skrzynke spamujemy,

jakas zmiana, jak pisalem wczesniek tesknota czy jaki ....... ?

kurde jestem po kilku bro ale wydaje mi sie ze ty tez bo cie spoty nie interesujesz ni jak ma sie do ojczystego jezyka... chce to wpadnie jakis problem? pozatym jedna marka o tochodzi.. pozdro uklon_bmw <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede jednag czekal na magnolii dlatego ze bede

broder pisales mi ze Cie spoty nie interesujesz i nie chesz dostawc info na ten temat bo Ci skrzynke spamujemy,

jakas zmiana, jak pisalem wczesniek tesknota czy jaki ....... ?

kurde jestem po kilku bro ale wydaje mi sie ze ty tez bo cie spoty nie interesujesz ni jak ma sie do ojczystego jezyka... chce to wpadnie jakis problem? pozatym jedna marka o tochodzi.. pozdro uklon_bmw <bmw_1>

co do pisowni to jedno myslalem a drugie pisalem :) bmw_beer

serek siedzisz na tym forum troche i widziales co sie dzialo przez te 3 lata z los ekipos i pasyjnymi, wiec nie rozumiem takiej zmiany, ze chce sie u maxbimmera znowu pokazac ?

o co chodzi? tam go nie doceniaja wiec tu chce znow zablysnac? po prostu dmucham na zimne przeciez niebedziemi nikomu zabraniac pojawaic sie na spotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna dyskutowac dlugo na ten temat, ale mysle ze ta "rewolucja" dobrze wyslza dla maxbimmera bo m.in. zmienila sie polityka klubu. Teraz to juz na spocie nawet laczka mozna palic... :lol:

A jesli chodzi o mnie to juz nie zamierzam sie wtracac w te klimaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem konkretnie wyszedł dzisiaj spocik , frekwencja dopisała 20 beemek sie zjawiło

pare fajny akcji na miescie w czasie przejazdu , solny + rondo na magnolii , generalnie

swietnie był sie spotkac i pogadac o ............ kolejnej wyprawie na Nyse :drunk:

Kilka fotek z dzisiejszego spotkania :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema spot wyszedł zajebiaszczo dobrze spotkac sie ze znajomymi hehehe :lol: ale NYSA była głównym tematem który poruszałem wiec nie tylko mnie tam ciagnie np. na słoneczny patrol 3 <bmw_3> <bmw_3> <bmw_3> <bmw_3> <bmw_3> <bmw_3> :drunk:

jak bede we wrocku to sie pisze na taka zabawę :!: :!: :!: :!: :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! o spocie dowiedziałem sie przypadkiem nie zaglądałem w dział spoty zloty, zadzwonił Rafał wpadaj wpadłem, zdziwiła mnie frekwencja wczoraj, dużo autek, fajne tematy jak zawsze, tym razem nie wywalili nas z mc donalda hehehe, do nastepnego bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...