Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


rozbudowanie podstawowej wersji bmw 320i e36


Gość Niewierny20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niewierny20

witam wszystkich mam pytanie mam podstawowa wersje bmw no i chcialb ym np zrobic elektr.szyberdach ?? czy wystarczy kupic tylko silniczek czy musze coś jeszcze dokupic

następne czy moge wlożycz boardkomputer czy oprucz samej skrzynki i kabli cos jeszcze potrzebuje bo u mnie w aucie niema takiego komputera??

dzieki za odpowiedz :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Duże koszta!!!!! ale fajny bajer oczywista sprawa jest ze same siolniczki nie wystarcza poniwaz nie ma instalacji i niezbednych przełączników jak równiez przekażników mom kolesia chce sprzedac komplet na przednie drzwi za 500zł ja zrezygnowałem a ty jak chcesz 500144999 Rafał a co do komputera nie wiem

pozdro <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprawa nie jest az tak beznadziejna. To nie przeszczep nerki :). Jeśli chcesz zamontować komputer, to najlepiej w podstawowej wersji czyli z zegarkiem i temperaturą. Kwestia dotarcia do schematu instalacji elektrycznej samochodu w którym komp jest montowany seryjnie.

A i jeszcze jedno, bedziesz potrzebował jeszcze malego głośniczka (jeśli go nie masz), bo kiedy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej 3 stopni komputer sygnalizuje to gongiem. Ten głośniczek jest zamontowany w osłonie nad pedałami. Powinny wchodzic do niego dwie wtyczki: jedna od sygnalizacji włączonych świateł a druga właśnie z komputera.

A co do szyberdachu, to poszukaj gdzieś po shrotach czy nie ma rozbitej bmki z el. dachem i wtedy bedziesz miał komplet, bo z tego co pamietam, to chyba nie wystarczy założyć samego silniczka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...