Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


100 lat, 100 lat.... III Urodziny Maxbimmera !!!!


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie będę sie rozpisywał jak było bo każdy kto był wie jak było :party: bmw_beer

100 lat 100 lat, 100 lat 100 lat, ło ho hoho...

dzięki wszystkim którzy sie pojawili i wspólnie uczcili 3 rocznice powstania klubu (łubudubu)

podziękowania dla Pawła i Karoliny za zorganizowanie wyprawy do kopalni złota

po tej kolizji na kartach dopiero dzisiaj mnie wszystko boli a ręce najbardziej.... :) teraz wiem ze to był sabotaż żeby mnie wyeliminować :D

kilka fot:

p1200366zd0.jpg

p1200376ty1.jpg

p1200490gi3.jpg

p1200514am7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak jakos nic nie czuje moze inaczej mam brak czucia :mrgreen: ale jazda sie opłacała była ekstremalna jazda i HAHAWA happy_bmw

Mordulec i Banan dzieki wielkie za transport w ta i spowrotem <bmw_2>

a tu mam cos dla sliwy o ile pamieta

http://pl.youtube.com/watch?v=G57ypiwQOI0

:lol: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wrzucam zeskanowane czasy z drugiej częsci jazdy i pozwole sobie powiedzieć skromnie że jeździłem kartem nr 1 :mrgreen:

[ Dodano: 20 Październik 08, 18:20 ]

żałuje tylko że Pawła kart nie miał mierzonych czasów bo mógł mieć lepszy czas ode mnie ale nie ma na to dowodów wiec....... nie ważne :mrgreen: hihihi :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAWA Banan mylisz sie Alonso miał lepszy czas niz my wszyscy :lol: widziałes jak on zamiatał po torze

Ale i tak były lepsze czasy jak smigalismy pierwszy raz co im oprogramowanie w kompie wysiadło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alaszi

HAHAHAWA Banan mylisz sie Alonso miał lepszy czas niz my wszyscy :lol: widziałes jak on zamiatał po torze

Nie widziałeś kolego jak pan mechanik kręcił sobie ogranicznikiem od gazu? Nam poprzykręcał bo bali się o swoje silniki :P Wogóle kręcili przecząco głowami jak widzieli co wyprawiamy z ich sprzętem, już nie wspomnę o zjeździe do boksu :D .Otwierają się magiczne drzwi i słychać spawareczkę, Śliwa nawet ma fotki super spawów. A już na pewno nie byli przygotowani na to że jeden z naszych przedstawicieli, unieruchomił w pięknym stylu 3 gokarty :twisted: Kiedy robimy powtórkę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu mam cos dla sliwy o ile pamieta

http://pl.youtube.com/watch?v=G57ypiwQOI0

Buehehe .... mocny materiał :shock: :lol: bmw_beer :drunk:

Ciekawe jak mocherowi sie na dole bawilI!!STO LAT STL LAT ŁO HO HO!!!!!

... raczej kulturka była bo przy sniadaniu jak sie pojawili to było "dziendobry" wiec

mysle ze było spoko <bmw_1>

a ja wrzucam zeskanowane czasy z drugiej częsci jazdy i pozwole sobie powiedzieć skromnie że jeździłem kartem nr 1

Ja smigałem moto.9 wg listy miałem 2gi czas ale cos tam było zamotane bo na bank

najlepiej latał Paweł zreszta nawet jak sprawdzalismy przyspieszenie ze startu

zatrzymanego to jego bolid sie lepiej zbierał bmw_beer

HAHAHAWA Banan mylisz sie Alonso miał lepszy czas niz my wszyscy

Alfonso dobrze latał bo sobie linke od gazu podciagnął cwaniak jeden :P

Wogóle kręcili przecząco głowami jak widzieli co wyprawiamy z ich sprzętem, już nie wspomnę o zjeździe do boksu

No wlasnie chyba lekkie zdziwko zrobili bo raczej liczyli na przejazdy bardziej

relaksowe a w naszym wykonaniu wyszedł jakis wyscig a'la Destruction Derby :lol:

.... Pablo im załatwił 3 bolidy i pozniej juz niezbyt byli zadowoleni jak wsiadał na kolejne

15 minut :lol: :lol: :lol:

Szkoda ze nie zrobiłem zdjecia mojego bolidu po tym jak sie przytuliłem do słupa

bo te boczne osłony wyglądały jak ósemka :lol: :lol: :lol: grunt ze czapki BMW sobie

nie rozjechałem uklon_bmw

... czekam jeszcze na filmik od Norberta z tego dzwonka bo chyba jako jedyny to

uwiecznił :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlocik jak najbardziej udany 8)

Oczywiście wielkie podziękowania dla Mordulca za pełny komfort podróży autem klasy biznesowej :wink:

grunt ze czapki BMW sobie

nie rozjechałem

Tak czapka najwazniejsza, w końcu z logo BMW <bmw>

Stoimy z Kosą sobie i patrzymy jak Kierownik wychodzi z zakrętu i.... boom - nie opanował maszyny 8)

Dzieki wszystkim i pozdro for all 8)

<bmw_2> :gril: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja smigałem moto.9 wg listy miałem 2gi czas ale cos tam było zamotane bo na bank

najlepiej latał Paweł zreszta nawet jak sprawdzalismy przyspieszenie ze startu

zatrzymanego to jego bolid sie lepiej zbierał bmw_beer

najlepiej sie zbierał bo to też troche zależy kto wcześniej wciśnie gaz :P a paweł dobrze śmigał bo świetnie mu wychodził zakręt "X" którego do samego końca nie mogłem opanować i za każdym razem ściana i ściana.... chyba tylko kilka razy mi sie udało dobrze w niego wejść. A Paweł nie miał aż tak szybkiego karta bo jaś spiralą jechłem za nim do góry to siedziałem mu cały czas na tyłku i nie mógł mi uciec, moze to dlatego że jako jedyny miałem karta z bieżnikiem na oponach a nie "sliki" jak reszta :mrgreen:

Zapewne Paweł miał najlepsze czasy ale jego kart nie miał pomiaru czasu wiec sie nie dowiemy. szkoda szkoda bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Paweł nie miał aż tak szybkiego karta bo jaś spiralą jechłem za nim do góry to siedziałem mu cały czas na tyłku i nie mógł mi uciec, moze to dlatego że jako jedyny miałem karta z bieżnikiem na oponach a nie "sliki" jak reszta

Ja miałem sliki ale przy podjezdzie pod góre na tych spiralach to Paweł mi nawiał

mimo ze miałem gaz w podłodze cały czas .... tak czy siak rewelacja te gokarty :drunk:

Jak ktos ma zdjecia z naszej wyprawy to prosze wrzucac do mnie na skrzynke

narazie mam od Tajsonixa i z naszego aparatu :wink:

mail :arrow: mord@go2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,zostaje tylko żałować,że kolejna imprezka nas ominęła,ale takie życie,narazie musimy pracować. Myślę,że 4-te urodzinki juz spędzimy z Wami,chyba że też nie,ale postaramy sie zjechać wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...