Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


100 lat, 100 lat.... III Urodziny Maxbimmera !!!!


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tutaj widzę,że chyba w Szczytnej byliście w "Swojskiej Chacie" tak?

Hehe Patryk jak moglismy nie odwiedzic tej zacnej knajpki będąc w Twoich okolicach

jedzenie jak zawsze na wypasie , niestety brakło chlebków do żurku tak jak pisał

Kosa i musielismy sie zadowolic takim "małym schabowym" :lol: :drunk: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wyjazd super, atmosferka jak zwykle wyjątkowa, towarzystwo również :mrgreen: Dużo się działo, nie było czasu na nudę, a i pogoda dopisała :mrgreen:

Tak tak Marcin, najwazniejsze, że Twoja czapeczka jest cała uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw co tam krwiak na udzie i możwliwość uszkodzenia głowy :twisted:

Dziękuje za wspaniałą zabawę <bmw_3> :drunk: :party:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pola, miłość wymaga poświęceń, a że opony nie wytrzymały to przecież nie wina Marcina :) . Było mega fajnie a wspomnienia zostaną. Karty faktycznie nie były równo ustawione, kolega banan miał najbardziej wyrywnego, no ale ten zakręt X spędzał mu sen z powiek :wink: . My z Marcinem za to parę zakrętów opanowaliśmy na pełnym gazie i to procentowało. Musimy koniecznie się wybrać na taki wypad jednodniowy z grillem, ekipą i zrobić jakieś małe zawody Maxbimmera, tylko Pablo bez przejazdów na skróty :lol: Żona mi się tak napaliła na jazdę gokardami, że jak tylko urodzi to sama chce jechać pośmigać i oczekuje odważnych maxbimmerek do towarzystwa. Ale będzie HAHAWA... Marcin wszystko już wysłane , więc najpóźniej w czwartek możesz spodziewać się przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Marcinem za to parę zakrętów opanowaliśmy na pełnym gazie i to procentowało

Dokładnie tak było kilka razy smigałem ten zakret przy starcie na pełnej kicie i był luzik

gokart sie super trzymał i wychodziłem z zakretu lekko bokiem zreszta na kamerce

bedzie jak to wygladało .... niestety pod koniec jadac dokładnie tak samo w tym

zakrecie zamiast zarzucic tyłem wyniosło mi całego gokarta na zewnatrz no i

przywaliłem w słup (noga mi juz zzieleniała - wiec idzie ku lepszemu :P )

a że opony nie wytrzymały to przecież nie wina Marcina

Tak dokładnie było , opony chyba za bardzo złapały temperature i wyleciałem z toru

ewentualnie mozliwy sabotaz tak jak pisał Kosa wczesniej (Alfonso cos namieszał mi

w bolidzie :P ) albo plama oleju czy cus :drunk:

Musimy koniecznie się wybrać na taki wypad jednodniowy z grillem, ekipą i zrobić jakieś małe zawody Maxbimmera, tylko Pablo bez przejazdów na skróty

Ja tam jestem jak najbardziej ZA w sumie obiekt zadaszony wiec nawet w listopadzie

mozna zrobic wyjazd do nich + jakis grilek bmw_beer

Ale wczesniej jakiegos BMW at Night proponuje + jakis akfa-samer-patrol :lol: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wczesniej jakiegos BMW at Night proponuje + jakis akfa-samer-patrol

no fajnie by bylo weszłam na strone aqua parku naszego i niestety do 5.11 jest zamkniete bo wymieniaj ta wode i robia jakies konserwacje :?

ale po 5.11 mozemy sie wybrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

<bmw_2> oglądałem "super" fotki <bmw_1> z Waszego wypadu na tor kartingowy do Czech. Bardzo spodobał mi się ten pomysł i podsunąłem go już na nasze forum. To czego mi brakuje, to fachowa wiedza organizatorów (Kosa i Mordulec jak mniemam :D ) - czyli sprawa noclegu + jedzonko :) ( gdzie, jak , za ile, może coś polecacie), "dogadanie się" z Czechami (czy trzeba jechać na miejsce, czy wystarczy tel. rezerwacja toru). Z góry dziękuję za podpowiedź - Forum Miłośników BMW http://www.bmwklubpoludnie.pl/

Pozdrowienia z OPR-owa bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

<bmw_2> oglądałem "super" fotki <bmw_1> z Waszego wypadu na tor kartingowy do Czech. Bardzo spodobał mi się ten pomysł i podsunąłem go już na nasze forum. To czego mi brakuje, to fachowa wiedza organizatorów (Kosa i Mordulec jak mniemam :D ) - czyli sprawa noclegu + jedzonko :) ( gdzie, jak , za ile, może coś polecacie), "dogadanie się" z Czechami (czy trzeba jechać na miejsce, czy wystarczy tel. rezerwacja toru). Z góry dziękuję za podpowiedź - Forum Miłośników BMW http://www.bmwprudnik.wxv.pl/

Pozdrowienia z OPR-owa bmw_beer

Hmm wlasciwie to organizacją roczka klubowego zajeli sie Paweł i Kosa :wink:

Paweł (niezle gada po czesku) załatwił rezerwacje gokartów w zupełnosci godzina wystarcza

i tak po jakichs 15 minutach latania jest ogólny niedowład konczyn górnych :wink:

rezerwacje mozna zrobic telefonicznie pod warunkiem ze sie zna czeski bmw_beer

Kosa rezerwował noclegi , ale nie pamietam dokładnie jak sie nazywa ten pensjonat

w kazdym razie noclegi były w kudowie bmw_beer

A co do jedzenia to swietna knajpa po drodze do granicy w miejscowosci Szczytna

restauracja Swojskie Jadło albo Swojska Chata nigdy nie pamietam ale jedzenie na full

wypasie = smaczne + duzo + niedrogo <bmw_3>

Damian a kiedy chcecie robic wyjazd z OPRowa ? bo my tez mamy plan zeby za jakis czas

sie wybrac znowu na gokarty , dajcie znac moze jakos sie zgramy i zrobimy zawody

miedzy klubowe <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian a kiedy chcecie robic wyjazd z OPRowa ? bo my tez mamy plan zeby za jakis czas

sie wybrac znowu na gokarty , dajcie znac moze jakos sie zgramy i zrobimy zawody

miedzy klubowe <bmw_1>

Wstępnie planujemy wyjazd w drugiej połowie stycznia <bmw_1>

Co do rywalizacji międzyklubowej to Klubem "jeszcze" nie jesteśmy, ale....... :cool: w naszych żyłach płynie etylina więc..... bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian nie ma tragedii. Tor trzeba zarezerwować wcześniej bo mają tam taki ruch że jak pojedziesz w ciemno, to co najwyżej 15 min sobie pojeździcie. Ja rezerwowałem tor pod nr 602-312-722 i rozmawiałem z jakąś czeszką. Z czechami owszem się dogadam, ale pod warunkiem że mówią po polsku :P Ale nie jest źle, pani troszkę szfargoli po naszemu, tylko czasami się zapomina i .... No ale wszystko można załatwić pol-ang. Tor jest naprawdę masakra, karty może nie do końca są bezpieczne ale za to jaka frajda bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

wolne miejsca znalazłem tu:

http://www.kudowa.zdroj.pl/paria/

może nie ma ***** ale na głowę nie kapie, jest ciepło właściciel jest ugodowy no i jest blisko aquaparku :D

ps. to ze sie odkręci na prostej linka od hamulca w gokarcie to nic,

a jak poszedłem powiedzieć serwisowi ze nie mam hamulców to stwierdził - "no ni ma"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki z zainteresowanie i szybką odpowiedź <bmw_2>, widać, że jesteście zgraną i zorganizowaną ekipą <bmw_1> , jeszcze raz wielkie dzięki bmw_beer

P.S. Jak nasz plan wyjazdu dojdzie do skutku, to wrzucę - odpowiednio wcześnie - informację na Wasze forum <bmw_3>

Pozdrowienia z OPR-owa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobrze ze trafilismy z terminem idealnie w pogode bo teraz to jest mega lipa zimno , deszcz pada , żabami rzuca :(

[ Dodano: 5 Listopad 08, 07:41 ]

Do pobrania klipek z 3 urodzinek Maxbimmer'a :drunk:

http://www.maxbimmer.pl/gosc/TEMP2/3roczek.wmv

Lub wersja na jutubie bmw_beer

http://pl.youtube.com/watch?v=u1aPtZV4cLY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...