Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


po zimnej nocy nie odpaliła


Rekomendowane odpowiedzi

ale w e34 po wł. zapłonu pompuje pompa paliwo to nawet jeżeli paliwo by schodziło to po wł. zaplonu mamy na nowo uzupełniony ukł. paliwem

No to regulator odpada.Kosa pisze ,że są niskawe obroty po odpaleniu zimnego silnika, moze czujnik termiczny sie spieprzył?Jest taki wogóle w m50?Jesli jest to było by to całkiem możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki czujnik tez na niego obstawialem, ale....

... wczoraj zalalem xceramics do wytracania wody, dzisiaj rano okolo 13.00, -3 :twisted: wlaczylem zaplon poczekalem 15s. i dopiro odpalilem i zalapala od razu, wec albo woda w ukladzie albo pompa sie sypie lub paliwo sie cofa ... i nawet automatycznie ssanie sie wlaczylo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wydaje mi się ,że te cięzkie odpalanie po postojach spowodowane jest nieprawidłowym funkcjonowaniem regulatora cisnienia paliwa(paliwo cofa się).To jest tylko gdybanie i przypuszczenie.Tak se myśle czy da sie obejsc regulator :?:

ale w e34 po wł. zapłonu pompuje pompa paliwo to nawet jeżeli paliwo by schodziło to po wł. zaplonu mamy na nowo uzupełniony ukł. paliwem

----ale to paliwo MUSI być pod odpowiednim ciśnieniem.Za cofanie paliwa odpowiedziaalny jest zawór zwrotny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa napisał/a:

wczoraj zalalem xceramics

ile kosztuje to cudo?

jakies 15 PLN,

ale znowu przyszło - 9 C i lipa :/ jak pojadę na diagnostykę to jetronika to coś mi tam powiedzą :?:

masakra już nie wiem gdzie szukać, albo od razu po kolei mówcie co wymieniać....

aż głupio jak sąsiad wsiadł do mazdy 323 odpalił i pojechał :x

może kupić jakąś astre 1.6d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale znowu przyszło - 9 C i lipa :/ jak pojadę na diagnostykę to jetronika to coś mi tam powiedzą :?:

masakra już nie wiem gdzie szukać, albo od razu po kolei mówcie co wymieniać....

Powiem Ci ze tez mam problem , pare dni temu wymieniłem kopułke bo autem szarpało w trakcie jazdy.Ogólnie to spędziłem pare dni w garazu na szukaniu usterki.Wczoraj przyjechał do worcka i dalej szarpie.Zimno jak cholera i nie idzie wysiedziec zeby cos grzebac :(

Ojciec znajomego ma golfa II 1.6 d i w największy mróz odpala bez problemu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...