Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rozkręćmy nasze Forum


NiCKOS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pomysł rozkręćmy nasz fanklub BMW mozemy sobie przecież wzajemnie pomagać wymieniając sie wiedzą na temat naszych buniek :D mozemy sobie pomagać stwórzmy dział giełdy samochodowej żeby była lepsza dostepnosc do części moze nawet uda nam sie zorganizować jakiś spot nawet znam miejsce gdzie moglibyśmy sie spotykać z naszymi bmkami .. :) pozdrawiam Fun BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zobaczycie pojedziemy kolumną bmwic przez miasto damy rade mamy narazie z tego co widze 4 x BMW jest dobrze a o miejscu do zrobieniu spotu myślałem o wzgórzu andersa inaczej zwanym gomułki ale chyba nic z tego nie bedzie bo będzie tam Aquapark ale chyba ten parking zostanie bo tylko część górki usuneli ...:) noi ten parking na borowskiej do likwidacji ...:) ale możemy się tam spotykać ....:)Pozdro dla FunS BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Dexter Lublin

Kichaaaaa..... !!!

Jestem tu przez zwykły przyapadek (link z którejś strony z "gołymi babami" :?: ), ale pod forum i całą witryną podpisuję się "OBIEMA RĘCAMI" :!: :!: :!:

Ja mam 47, a moja bemka prawie 16 i jeżdżę nią już 9 rok, i mam zamiar dalej nią jeździć (jak to się mówi "do usr... śmierci), i nie mam zamiaru zmieniać na nic innego.

Ale z moich doświadczeń wynika, że dość często ludzie mają z nimi problemy, a mają problemy tylko dlatego, że na "reperowaniu" tych samochodów, to tak właściwie nikt się nie zna. A najczęściej usterki i sposoby ich usunięcia (w przeciwieństwie do innych marek) są prozaiczne i TANIE w naprawie - krótko mówiąc, trzeba po prostu znać trochę specyfikę tych samochodów, i życie z bemką stanie się zdecydowanie prostrze.

Ale do uzyskania tej wiedzy potrzebne jest właśnie takie forum, gdzie jak ktoś wcześniej słusznie zauważył, potrzebna jest wymiana wiedzy eksploatacyjnej, a nie wiedzy opierającej się na ogólnie przyjętych teoriach naprawy samochodów (tak na marginesie, to przez te 9 lat nasłuchałem się tak BZDURNYCH teorii Panów Mechaników, że gdybym

je stosował, to w moim samochodziku, wszytkie elementy były by już nowe - a najczęściej wystarczyło tylko trochę pomyśleć abstrakcyjnie, i odejść od ogólnie przyjętych teorii).

Generalnie problem z bemkami polega na tym, że te samochody wykazują (o ile już coś się w nich zepsuje), NIETYPOWE objawy, typowych usterek, i Panowie Mechanicy w tym momencie po prostu "głupieją", bo nic im się nie zgadza !!!

Dlatego takie forum jest wręcz konieczne i zaraz się zapisuję !

Pozdrawiam wszystkich BMświrów i i innych wyznawców : Dexter of Lublin

dexter0505@interia.pl

dexter0505@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...