Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Duuzo fur dzis widzialem najnowszego

Miska S600

BMW M5 E39

BMW 540i w najnowszej budzie

I co najleprze widzialem dzis na niemieckich blachach BMW 765i :o :mrgreen:

ale aparatu brak ...

A to moje to 765i tak za 20lat se kupie jak potanieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duuzo fur dzis widzialem najnowszego

Miska S600

BMW M5 E39

BMW 540i w najnowszej budzie

I co najleprze widzialem dzis na niemieckich blachach BMW 765i :o :mrgreen:

ale aparatu brak ...

A to moje to 765i tak za 20lat se kupie jak potanieje :D

To bedzie nas dwoch :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cop do H2 to masakra az zal patrzez jaka wieś

Poprawna pisownia nie ma co , co drugie twoje slowo w postach trzeba sie domyslac o co Ci chodzi , uczeszczasz do szkoly ?

Co do wsi , moze mieszkasz na wsi i u Ciebie narazie jest moda na Trabanty czy cos , moze kiedys dojda do was HM ... O Gustach sie nie dyskutuje , moze kiedys to zrozumiesz , jednym sie podoba to drugim tamto , a to wcale nie oznacza ze trzeba to komentowac inni mowia o BMW ze to wies , jak by tak kazdy kazdemu mial dogryzac na gust , gusciki wyszla by niezla wojna nie uwarzasz ? MI naprzyklad nie przeszkadza ten H2 i chcial bys zarabiac tyle ile to auto zarabia na siebie i na swojego wlasciciela ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cop do H2 to masakra az zal patrzez jaka wieś

Poprawna pisownia nie ma co , co drugie twoje slowo w postach trzeba sie domyslac o co Ci chodzi , uczeszczasz do szkoly ?

Co do wsi , moze mieszkasz na wsi i u Ciebie narazie jest moda na Trabanty czy cos , moze kiedys dojda do was HM ... O Gustach sie nie dyskutuje , moze kiedys to zrozumiesz , jednym sie podoba to drugim tamto , a to wcale nie oznacza ze trzeba to komentowac inni mowia o BMW ze to wies , jak by tak kazdy kazdemu mial dogryzac na gust , gusciki wyszla by niezla wojna nie uwarzasz ? MI naprzyklad nie przeszkadza ten H2 i chcial bys zarabiac tyle ile to auto zarabia na siebie i na swojego wlasciciela ...

Do szkoly uczeszczam

A co do gustów to jestem przekonany ze z wlascicielem tego H2 nikt o gustach z nim nie dyskutowal i wyszlo co wyszlo.

Mam kolege niepowiem jakie ma auto jednak kiedys mial je fajnie zrobione w "Germanie"

teraz zrobił "laminat-stajl" i mowi ze teraz sie za nim ogladaja na ulicy.

Niewiedzialem co mu odpisac

NApisalem mu ze wczesniej fajnie wygladalo teraz "juz niebardzo"

Uslyszalem wtedy od niego "czego mi wtedy tego nie mowiles????"

Chcialbym ci uzmyslowic ze niektorym ludziom trzeba pomagac w wyborze wlasciwe drogi modyfikacji. Aby nie powstawały jakies "projekty" z akcesoriami "tuningowymi" z TESCO

Pozdrawiam i niech diody z TESCO beda z tobą :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie sprzeczać się, o gustach się nie dyskutuje więc ustalmy jedno.

Jedyny słuszny to G-style :wink: :mrgreen:

no coś Ty :mrgreen: chyba nie widziałeś nowej serii spojlerow na allegro :mrgreen: i przzejedź sie do tesco jakei fajne końcówki tłumików są :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i niech diody z TESCO beda z tobą :wink: :wink:

Diody ze mna , mi nie musisz tego pisac bo ja wiem co ja chce zrobic ze swoim autem , i wiem co jest sluszne co nie . Nie mowimy w tym watku o kolegach czy o innych urzytkownikach bo niektore przypadki sa krytyczne , owszem pomagajmy znajomym czy cos w przerabianiu i uzmyslawianiu im co jest sluszne , ale w tym watku chodzilo o tego H2 , wlasciciel ten sprowadzil , go takim jak go widzisz dokleil sobie tylko naklejki super gluta , i jemu akurat wisi jak to auto wyglada , bo wie ze to na niego zarabia bo wiekszosci tjuningowoc z "Tesco" szaleje za tym H2

Jak sam wywnioskowac mozesz , jezdzi sobie 300C nowym ...

I tak wasze dogryzki tjunigowcom w niczym nie przeszkadzaja , to ze jeden zrozumie ze zrobil auto syfiasto to nie znaczy ze inny tez to zrozumieja , poprostu ludzie caly czas mysla ze moda w USA , jest ponad wszystko , i chca miec identyczne/podobne auta jak oni . A ze ich nie stac robia to po swojemu po malych kosztach a wtedy wychodzi im co wychodzi ;)

A wiec konczmy dyskusje oFF TOP

uklon_bmw German style uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...