Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Spotkałem to autko w Wilczynie rok produkcji 1971 2 litry na wtrysku.Właściciel mówił że to realizacja dziecęcego marzenia.Odrestaurowany przez niego samego (3 lata mu to zajęło).Szkoda że w dzieciństwie nie marzył o BMW,ale też było na czym oko zawiesić

Dziś w okolicach Kleczkowskiej widziałem tą cytrynkę: o wiele większe wrażenie robi na żywo niż na fotkach.

no normalne że te fotki nie oddają tego co rzeczywistość,ale niezła bryka,Prawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem to autko w Wilczynie rok produkcji 1971 2 litry na wtrysku.Właściciel mówił że to realizacja dziecęcego marzenia.Odrestaurowany przez niego samego (3 lata mu to zajęło).Szkoda że w dzieciństwie nie marzył o BMW,ale też było na czym oko zawiesić

Dziś w okolicach Kleczkowskiej widziałem tą cytrynkę: o wiele większe wrażenie robi na żywo niż na fotkach.

ja widzialem ja wczoraj tez w okolicach kleczkowskiej przed wiaduktem, pieknie sie prezentuje szczegolnie jak sieszi na ziemi :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No teraz to nawet mnie starego wyjadacza głowa rozbolała :

miejsce akcji - wczoraj około południa, parking podziemny hotelu Sofitel (przy rynku)

1. Czerwoniutkie FERRARI 575 M Maranello na tablicach niemieckich

2. Wiśniowe Porshe 911 cabrio (starszy wg mnie najładniejszy model)

3. 2x ciemnozielone JAGUARY XJK (bodajże)

Jak ktoś lubi fajne autka (oglądać i powzdychać) to tam często coś ciekawego stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to nawet mnie starego wyjadacza głowa rozbolała :

miejsce akcji - wczoraj około południa, parking podziemny hotelu Sofitel (przy rynku)

1. Czerwoniutkie FERRARI 575 M Maranello na tablicach niemieckich (fotka jak postawie system w domu)

Stawiaj ten system, bo nie wierze ;-)

A ja dziś wreszcie "upolowałem" nową szóstkę:

1108035bj4.th.jpg

1108036yp4.th.jpg

1108037topo0.th.jpg

1108038fj2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widzę, że jeśli chodzi o fajne autka to mam dar znajdowania się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.

W weekend byłem w Szczecinie u rodzinki i z kuzynostwem wybrałem się na Wały Chrobrego (tak się chyba to nazywa :wink: )

Ktoś już wcześniej wspominał markę Maseratti, ja niestety nie wiem co to za model ale jest przecudny uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się tam z tyłu czai za tym Maserati...czerwony potwór :?:

a to czerwone z tyłu to nowa Corvetta C6 (widze taką codzennie tyle, że srebrną) wiec jej nie robiłem foty. <bmw_2>

A właścicelem Corvetty jest chłopaczek (20 lat), któremu rodzice kupili autko. uklon_bmw Swego czasu koleś chodził po szkole i zastanawiał się co kupić - nową ///M3 czy corvettę. No comments <bmw_4>

Dorzucam też fotkę (zrobiona rok temu) w Książu - Lotus Elise.

Miejsca w nim mało - bagażnika prawie zero (na ręcznik i szczoteczkę) ale za to właściwości jezdne nieziemskie - łamie wszelkie prawa fizyki. Wygląd ? Oceńcie sami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiesz-sam nie wiem-widziałem autko dosłownie przez 5 sekund (jak się za nim oglądałem), do tego noc i masa aut na drodze-wiec pewny jestem, że było to Ferrari, a jakie dokładnie to nie wiem, więc napisałem 355 bo tylko z tym modelem mi się skojarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciłem z urlopu i to co widziałem w jego trakcie mało nie doprowadziło mnie o zawał...

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

W Dubaju byłeś :-> ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...