Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w galerii Lexus RX300 na blachach "D0 MICHU"

PS: kolega nam sie nie chwalił nowym zakupem :wink:

o michu,michu ładnie tak nas robić w konia????? :P

Nie ma się czym chwalić

No wiecie , na grzyby i w pole jeżdżę bo buni przecież nie będe brudził :mrgreen:

<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś nowiutkie czarne cudne C6 made by Citroen ??

Ależ to jest łódź podwodna - piękność :shock:

Wczoraj byłem służbowo pod radyjem Eska - i tam na parkingu stały różne bryczki (300C, nowe M6, Jaggy, Barchetta itd) ale ten C6 lśnił jak gwiazdka 8)

Niestety komóra coś mi szwankuje i fotos jak coś z niej odzyskam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Dzisiaj rano widziałem ciemnozielonego Bentleya GT na wroclawskich blachach. To już drugi we Wrocławiu.

Ciemny BENTLEY CONTINENTAL GT,CL55 Coupe.,nowa loszka i parę innych należą do gościa który posiada BANK AIGO.

I Jeszcze S55 limuzyna czarna jeżdzi mego kumpla znajomy często mam okazję widzieć u niego na myjni to ma dopiero ładnego kopa.

A co do tego Ferrari jeśli myślimy o tym samym to wozi się nim dwóch kolesi czasami można ich spotkać pod K1.

Jeśli chodzi o JAGUAR to jest Czarneckiego bo widziałem go w nim parę razy jeśli to ten sam.

I jeszcze jeżdzi po wrocku Porsche GT czarna z tego co wiem jest to furka Rzońcy od okien on się kocha w Porsche :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeżdzi po wrocku Porsche GT czarna z tego co wiem jest to furka Rzońcy od okien on się kocha w Porsche :D

Nie wiem na ile sprawdzone masz informacje, ale Rzońca swego czasu miłował się w mercedesach. Po pewnym czasie "Wróbel" wprowadził oficjalny zakaz sprzedaży jakiego kolwiek merca Rzońcy.

W czasach kiedy nie było imennych rejestracji, a wszystkim były na czarnym tle Rzońca miał wszystkie swoje mercedesy z rejestracjami W** 0010. (*- kolejne litery alfabetu)

Ciemny BENTLEY CONTINENTAL GT,CL55 Coupe.,nowa loszka i parę innych należą do gościa który posiada BANK AIGO.

Skąd masz takie informacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w tym bentleyu ale czarnym widzialem lysych skoksowanych kapiszonow

Jak tak wyglada gosc z AIGO to fajnie :lol: :lol:

No bez jaj :) tego bentleja można czasami spotkać na Grabiszyńskiej bo tam jest siedziba i zawsze z gorylem na pokładzie.

A skad wiem takie czasami głupie info mam od kolesia który zna niektórych gości, a swego czasu sam się kręciłem w takim środowisku ale zawsze na uboczu zdala od przekrętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie sądzisz że te fury co wymieniłem to jego służbowe :)

Nie sądzę. :wink:

Ale też nie sądze, abyśmy mówili o tej samej osobie, jako właścicielu tych wszystkich aut, które wymieniłeś wcześniej.

Dokładnie szkoda wałkować temat bo to i tak nie ważne jaby były nasze to można dużo na ten temat pisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...