Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Przy 40/h kiera lata na boki jak opentana Proszę o pomoc!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pojechałem polatać basieńką Żadnych przygód nie było W drodze powrotnej zaczęło telepać kierą w prawo i lewo Odczuwalne na maxa już przy 40/h Wiem że był spory luz na drążku z prawej strony Czy to może być przyczyną Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Witam Pojechałem polatać basieńką Żadnych przygód nie było W drodze powrotnej zaczęło telepać kierą w prawo i lewo Odczuwalne na maxa już przy 40/h Wiem że był spory luz na drążku z prawej strony Czy to może być przyczyną Proszę o pomoc

Jak latałes po sniegu to sprawdz felgi od srodka czy nie masz nawalonego sniegu

juz takie patent kiedys przerabialismy , nie dało sie jechac wiecej jak 50kmh :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy Bridgestone świeżutkie sprawdzone nie mają żadnych bąbli, guzów Jak już pisałem przygód nie było Może faktycznie to wszystko od tego nadmiaru śniegu w felgach Chciał bym żeby tak było :) Nie wykluczam też układu kierowniczego bo kiere można powiedzieć że ruchy na boki są tak silne że ciężko utrzymać Rano zobaczę co i jak Jeśli objawy nie ustąpiły to podklepie do mechaniora A za wypowiedzi w temacie DZIĘKI WIELKIE POZDRAWIAM <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na śnieg jak pisał Mordulec, bo ostatnio jak przyciąłem parę boków i nakleiło mi się w felgi miałem to samo. Później śnieg stopniałi znów zamrzł i miałem pełno lodu,uczucie jakby w oponie strzeliło opasanie i wyskoczyła bania. Postawiłem auto w słońcu jedną stroną,później drugą i zniknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miód malina Ziomek Mordulec i e34 Patryk 100% trafna diagnoza Identyczna sytuacja jak u Patryka Drgania na kierze ustały a zaczęło się bicie na kole jakby bania na oponie wyskoczyła Szukałem już wulkanizacji :wink: ale wszystko wróciło do normy <bmw_2> Dzięki wielkie za pomoc uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...