Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Verif Garn De Freins co to??????


Rekomendowane odpowiedzi

E39:

1. Ignition switch in the OFF position.

2. Press and HOLD the right instrument cluster button.

3. Turn the ignition switch to the on position.

4. Wait about 10 seconds. The next language will be displayed.

5. Hold the button until the desired language appears

1. wyłączyć zapłon

2. wcisnąć i przytrzymać prawy przycisk komputera

3. przekręcić kluczyk do pozycji "ON"

4. poczekać około 10 sekund aż wyświetli się następny język

5. trzymać przycisk komputera dopóki nie pojawi się właściwy język.

jeśli to nie pomoże daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak napisane kolego i lipa.Wyskakuje mi "check auto" a pózniej test 01,test 02 itd.Ale nie wazne, komunikat zniknął sam od siebie.Ale mam nastepne pytanko mianowicie, dlaczego na wyswietlaczu obok przbiegu temparatura zawsze jest -40 stopni czasmi zejdzie do -39,38.Nie zaleznie od pogody otoczenia tzn czy ciepło czy mróz jest tak samo!!!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na Google jeszcze jak zmienić język musi gdzieś być inne rozwiązanie jeśli to nie działa.

Co do temp to masz źle zamontowany czujnik temperatury a raczej masz go uszkodzonego bądź zniszczonego. Poszukaj go w okolicach przedniego zderzaka (raczej na dole).

Zobacz w jakim jest stanie i oceń co z nim nie tak (może też być że coś jest z jego wpinką, tz jest źle zamontowany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam tego nie testowalem koles mi sprzedal temat :

"należy nacisnąć przycisk od komputera na tablicy wskażników i przytrzymać ok 15 sek przy przekręconej stacyjce na poz1 bez wyświetlania stanu licznika. Każde naciśniecie i przytrzymanie zmieni na inny język, tzn po kolei francuski, niemiecki, włoski"

Jak przetestuje to powiem czy zadzialalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego na wyswietlaczu obok przbiegu temparatura zawsze jest -40 stopni czasmi zejdzie do -39,38.Nie zaleznie od pogody otoczenia tzn czy ciepło czy mróz jest tak samo!!!???

A nie masz czasem termometru przestawionego na skale "Faranhajta"?

Zapomnialem o czyms-przeciez pisales,ze temperatura jest prawie zawsze

taka sama,czy cieplo czy zimno.

No i te -40 stopni.

Nie, to ta skala faranhajta odpada. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zmienić czujnik temperatury (jest po prawej stronie (str pasażera) pomiędzy nadkolem przednim a zderzakiem). Sprawdź też kabelki bo często gęsto się przedzierają.

Po założeniu nie spodziewaj się od razu zmian bo trzeba odczekać z 3-4h ;) zanim się ustabilizuje do prawidłowej temperatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem koledzy jak mówiliście jezyk zmienić ale nie dało rezultatów.Ponownie komunikat wyskakuje, mało tego jest drugi Pile Ole Telec. HS.............masakra.Babka na poczatku grudnia mi dośc powaznie wjechała w autko i stało około 1,5 miesiaca u mechanika (rzeczoznawca,kupowanie częsci itd troche zleciało) na placu może to też przyczyna, wkońcu czasami zimniutko było!!!Termometr pewnie przez to padł.Jak dacie rade mi odkodowac te napisy to bedzie pieknie!!!!!Pozdrawiam wszystkich happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robilem test w 730 v8 to dziala przekrecasz kluczyk wpozycje gdzie zapala sie tylko licznik kilometrow wciskasz check control i trzymasz azpojawi sie ENGLISH UK puszczasz i to zapamietuje chyba ze wolisz inny jezyk to operacje powtarzasz kolejny raz i bedzie wloski francuski hiszpanski niemiecki po zmianie na angielski zmienia sie temp na faranhaidy ale recznie wracasz w obc na celsjusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...