Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem z predkosciomieżem.


Mały 325

Rekomendowane odpowiedzi

Co może być przyczyna ze licznik nie pokazuje predkosci jazdy samochodu?

Po lekkim udeżeniu licznik przy gwałtownym przyśpieszeniu predkoś pokazywana na ilczniku spadal na 0km/h.Po jakims czasie podczas jazdy juz nic sie nie dziej wskazówka jest casly czas na 0.Czy ktos wie co takiego mogło sie stac i w jaki sposu zaczac szukac usterki?

Pozdrawiam i z góry dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mi mowili ze to cos z czujnikiem w skrzyni!ale niechcialo mi sie w to wieżyć!dzieki za wskazóke!

Polecasz wymienic cały licznik?

pozdro

Nie widze sensu , wogole najpierw to bym sobie przelozyl od kogos znajomego licznik i sprawdzil czy dziala , jak dalej nie bedzie dzialac no to szukamy dalej przyczyny , u mnie akurat byl trafiony wskaznik sam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a są jakies wieksze problemy z wyciągnieciem licznika?od czego zacząć?

odkrecasz osłone pod kierownicą, pozniej 2 sruby od tyłu trzymajace ten plastik pod licznikami (takie 2 duze nakretki), 3 czy 4 wkrety, zdejmujesz ramke, 2 wkrety trzymajace liczniki na gorze, ymujesz liczniki, odpinasz kable

jezeli cos pominalem sorki ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a są jakies wieksze problemy z wyciągnieciem licznika?od czego zacząć?

odkrecasz osłone pod kierownicą, pozniej 2 sruby od tyłu trzymajace ten plastik pod licznikami (takie 2 duze nakretki), 3 czy 4 wkrety, zdejmujesz ramke, 2 wkrety trzymajace liczniki na gorze, ymujesz liczniki, odpinasz kable

jezeli cos pominalem sorki ;)

pozdro

Raczej wszystko jak najbardziej prawidlowo :- ))

No moze zabraklo Ci z 2 wkretow jeszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki!!!jak bym juz to robil to przy okazji zmienił kolor podswietlenia,co naj lepiej zastosowac zarówki,diody itp?

pozdrawiam

Ja osobiscie bym nie zmienial podswietlenia ...

Przy okazji jak juz bardzo chcesz oszpecic wnetrze ( moje zdanie )

To nie bedzie takie latwe z tego wzgledu ze w licznikach sa pomaranczowe odblysniki przy ktorych 2 zarowki ( takie jak postojowki ) oswietlaja wszystko , gdy wlozysz diody lub inne zarowki bez odblysnikow nie bedziesz nic widziec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ryzygnuje z tego bo jak ma wyjść lipa to nawet nie zaczynam!

Dzieki za pomoc! pozdro

I to jest bardzo dobre podejscie :)

Mozesz jak bardzo chcesz wzmocnic podswietlenie zamieniajac zaroweczki 3W na 5W ... wyglada efektownie , a nic sie nie dzieje bynajmniej u mnie ... :- ))

Kup sobie alu ramki wyglad jest kozacki i wcale nie potrzeba zmieniac tarcz nia podswietlenia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie ryzygnuje z tego bo jak ma wyjść lipa to nawet nie zaczynam!

Dzieki za pomoc! pozdro

I to jest bardzo dobre podejscie :)

Mozesz jak bardzo chcesz wzmocnic podswietlenie zamieniajac zaroweczki 3W na 5W ... wyglada efektownie , a nic sie nie dzieje bynajmniej u mnie ... :- ))

Kup sobie alu ramki wyglad jest kozacki i wcale nie potrzeba zmieniac tarcz nia podswietlenia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma biale zegary w e 30 podswietlane na fioletowo od przodu nawet to wyglada ale niepasuje do bmw auta te ladnie sie prezentuja w oryginalnym pomaranczu zrob jak oxtylE! ci radzi lepszy efekt pasujacy do bmw
zaroweczki 3W na 5W ...
bmw_beer

Dziekuje za poparcie :)

BMW fabryka style musi zostac hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie..heh wykonanie tego fioletu wyglada naprawde ladnie ale ten kolor sie nienadaje jakos sie gryzie z wnetrzem auta takie cos to mozna zrobic w golfach itp samochodach ale w BMW taki festyn kolorow jest zbedny(to cos w tym rodzaju jakbys zalozyl do hondy kolpaki z logo bmki)pozdro :mrgreen: <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu nie mogłeś zrobić :evil: ale wydląda nieżle :mrgreen:

do mojej pasuje jak cholera :lol:

No tak mi sie jakos zrobilo z boku ... :D

jutro obiecuje ze zrobie 2 fotos , jak wyglada w dzien normalnie i jak wyglada na 5W zaroweczkach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...