Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


zegary


Gość Angel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A no stoi stoi, BMW się nie odzywa mimo że już tyle czasu minęło. Napisze jeszcze dziś do jakiegoś salonu na Dolnym Śląsku - może pomoże odległość bo widocznie gołąb wysłany z tamtego salonu nie doleciał, za daleko miał albo może jakiś orzeł go przyhaczył ;)

Jeszcze przeszperam neta zaraz ale już kiedyś szukałem i zero efektu było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.

Ale rzuciłem temat, aż mnie samemu jest głupio. Ciekawe, że nikt nie wie co to jest za "oczko". Poza tym ma też inny temat:

- nagle zgasło mi podświetlanie rezerwy paliwa ( jak przekręcałem kluczyk w stacyjce to się rezerwa podświetlała, a teraz nie. W dodatku jak wskaźnik schodzi do rezerwy to się nie podświetla - żarówka, czy coś innego się stało?

- druga sprawa, wyczytałem że na desce są jakieś akumulatorki, czy bateryjki? O co tu chodzi?

Pozdrawiam wszystkich łaknących wiedzy.

Pozdrawiam

p.s. pytałem znajomego elektryka i on też nie wie do czego jest to oczko.

<bmw_3> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rzuciłem temat, aż mnie samemu jest głupio. Ciekawe, że nikt nie wie co to jest za "oczko". Poza tym ma też inny temat:

- nagle zgasło mi podświetlanie rezerwy paliwa ( jak przekręcałem kluczyk w stacyjce to się rezerwa podświetlała, a teraz nie.

zrób test zegarów to będziesz wiedział czy to żarówka

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to oczko reaguje na światło i odpowiednio reguluje stopień jasności zegarów. Jak świeci na nie słońce podświetlanie zegarów automatycznie robi się słabsze. Jak nie świeci na nie nic robi się mocniejsze. Mnie to nigdy aż tak nie nurtowało, żeby sprawdzić, ale jak ktoś ma chwilę czasu w nocy na weryfikacje i latarkę... ;)

Pozdrawiam.

i do tego właśnie to oczko służy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...