Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Tuningowisko 2009


dj_drops

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Widze ze narazie daty jeszcze nie ma podanej , mam nadzieje ze nie bedzie to 20-21 :?

A sektory mozna zarezerwowac tak jak ostatnio :wink: Rafał tam ma juz znajomosci

bo ostatnim razem dostalismy elegancki sektorek :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
ps. zawsze tuningowisko było w pierwszy lub drugi weekend miesiąca... (ale raczej na początku)

No własnie oni raczej robili to na poczatku czerwca zeby nie kolidowało z Hradec'em

ale pozyjemy zobaczymy na kiedy ustalą termin bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
SEKTOR JUŻ MAMY ZAREZERWOWANY I TO MOŻE NAWET TEN CO OSTATNIO :mrgreen:

no ten co ostatnio był dobry nie trzeba daleko ławek nosić i parasoli :mrgreen: (nie mogłem sie powstrzymać ) :lol: :lol: uklon_bmw

Sory ale tez sie nie mogłem powstrzymac :lol: bmw_beer

tuningowisko-2008-190.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też...na 100%.Nie odpuszczę tej imprezy.Oby tylko wyrwać taki sektorek jak w zeszłym roku.Wszyscy którzy wchodzili co widzieli w pierwszej kolejności? - ekipę z maxbimmera :)

jak się uda to załatwię ten sam sektor :mrgreen:

ps. tylko więcej lodówek trzeba załatwić bo moja nie wyrabiała przy tej ilości pika i mięska na grilla :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Mordulec

Info ze strony www.tuningowisko.pl

Jubileuszowy Zlot odbędzie się w dniach 6-7 czerwca na terenie DCHRS przy ul. Karmelkowej. Wielu wystawców i grup tuningowych już potwierdziło swoją obecność, a wyremontowana już ulica Karmelkowa ułatwi dojazd do imprezy :).

Znaczy sie ze termin mniej wiecej jak w zeszłym roku bmw_beer :drunk:

Tyle ze chyba lipa bedzie z namiotami , bo na karmelkowej chyba zbytnio nie ma

takiego "zielonego" placu zeby sie rozłozyc :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super:D tam przy karmelkowej tuningowisko wyglądało super:)) ale własnie lipa z tym ze namiotu nie mozna rozłożyc;/;/ tzn dalej sa pola i jest taki praking:D więc dla chcącego nic trudnego:D:D geberalnie to ja moge spac nawet w aucie:P już nie mogę sie doczekać:D <bmw_3> <bmw_1> mam nadzieje ze bedzie nas duzoooo i pokażemy największy BMW klub we Wrocławiu;):D bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale o so chosi .......... przeciez 17 gyrosów z samosa dowiezli na czas bmw_beer :drunk: :gril: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahahah:D rozwaliło mnie to:D no to skoro bmw_beer było..... i :gril: na czas....wsród <bmw> i dobrej :party: to chyba wszystko zajebiście??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...