Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Tuningowisko 2009


dj_drops

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
Z tego co pamiętam w zeszłym roku była lista, a jak sprawa wygląda w teraz?

jak na liste mysle ze jest za wcześnie bedzie zamieszanie jesli będziemy mieli wszystko ustalone to sie zrobi l <bmw_2> :)

Liste zrobimy gdzies pod koniec kwietnia , bo zostało jeszcze sporo czasu , narazie

czekamy na dokładne info i jak duzy sektor bedzie dla nas wtedy wezmiemy sie za

robienie listy bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w zeszłym roku była lista, a jak sprawa wygląda w teraz?

jak na liste mysle ze jest za wcześnie bedzie zamieszanie jesli będziemy mieli wszystko ustalone to sie zrobi l <bmw_2> :)

Liste zrobimy gdzies pod koniec kwietnia , bo zostało jeszcze sporo czasu , narazie

czekamy na dokładne info i jak duzy sektor bedzie dla nas wtedy wezmiemy sie za

robienie listy bmw_beer

i o to chodzi sektor już mamy zarezerwowany na jakieś 35 może 40 aut... tylko czekam na potwierdzenie dokładne... :wink: postaram się tak wszystko załatwić by KAŻDY był zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
łoo to na duzo aut:D:D mam nadzieje ze bedzie zapełniony :))) <bmw_3> <bmw_3>

W sumie to ja z zeszłego roku z soboty za wiele nie pamietam ..... straszny upał był od rana :!:

A pozniej to wiem ze pod wieczór był gyrosik i jakos mnie to przywróciło do zycia :lol:

Co do frekwencji to w zeszłym roku to tak z 30 beemek sie przewineło przez nasz

sektor bo co chwile ktos wjezdzał ktos wyjezdzał itd itp .... ogólnie ruch w interesie spory bmw_beer

tuningowisko-2008-070.jpg

tuningowisko-2008-100.jpg

tuningowisko-2008-159.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki fajny duzy baldachim co sie na ogrodach zakłada:D chyba biały jest :D przenaczony na straty ze tak powiem bo mamy nowy:D mpzna go postawic a na jego dachu zorbic napis klubowy :))) co wy na to??:D

mamy juz klubowy wezyr ale jak cos to możesz go zabrać na tuningowisko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja ide na wesele szwagra 6,7 czerwca :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: A myslalem ze mi sie uda wreszcie spotkac z MAXBIMMERAMI z Wrocka bo jak dotad to tylko klikam na forum. A Na Tuning Show do Krakowa sie nie wybieracie???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...