woz

Przeprogramowanie OBC na angielski?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytanko. Mam e34 530. Jest tam caly ten komp, ktory pokazuje temperature, date, i inne tam sraty pierdaty. Rowniez jak mam jakas spalona zarowke, to mam wyswietlone przy zegarach, ze jakas tam zarowka nie dziala. Problem w tym, ze jest to wszystko po niemiecku. rzyciski na OBC tez sa po niemiecku. Co zrobic, zeby wszystko hulalo po angielsku? Jest jakas mozliwosc? Zakup takiego OBC tylko z angielskimi przyciskami, a pozniej jakos go przeproigramowac zeby wszystkie komunikaty byly wlasnie w tym jezyku?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wpadnem z kubkami to Ci przeprogramuje ;) na US lub ANG

a tak dla wszystkich to nacisnac prawy przycisk w zegarach włączyć zapłon i trzymając czekać kilka-kilkadziesiąt sekund aż wskoczy język jaki chcemy mieć

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, to odstawie to piwo ktore masz odlozone i pobiegne po flache <bmw_2> bmw_beer Ale mam jedna sprawe. Dzisiaj jestem w pracy od 15-17 i nie bede mogl sie wyrwac zeby nawet wyjsc na zewnatrz. A moze jutro jesli to zadna roznica? chyba ze dzisiaj po 17? Jutro jestem wolny miedzy 15-17 akurat. Daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zreszta kiedy tobie pasuje. Tylko informuje ze nie bede mogl wyskoczyc nawet na 5 minut, bo bede z klientami do 17, a nie moge go tak ot na korcie zostawic. A fajnie byloby sie przynajmniej przywitac. No i bah, browar sie osobiscie daje, to taka niezapisana zasada :mrgreen:

[ Dodano: 23 Marzec 09, 14:29 ]

ok, to na spokojnie jutro. Strzalka <bmw_2>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sam sobie zrób jak kosa napisał.. ale nie ciesz się jeszcze, bo nie zawsze działa nie zawsze jest wgrana inna wersja językowa ja np: tak miałem i trzeba wgrać język przez kabel więc temat odpuściłem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi