Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


stronka z przelicznikiem opon i kół


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystko ok z tą stronką tylko co z tymi co mają nietypowe kółka pytanie_bmw Ja mam 240/45 ZR 415 i za cholerę nie mogę dostać do nich opon - dowiedziałem się że są to koła angielskie na oponach michelin(wielosezonowe)ponad 16" i ciężko a raczej prawie niemożliwe jest dostanie ich w polsce nawet nie wspominając o normalnej cenie:) Zwracajcie uwagę na to co kupujecie bo można wdepnąć w konkretne g***o .Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i za cholerę nie mogę dostać do nich opon - dowiedziałem się że są to koła angielskie na oponach michelin(wielosezonowe)ponad 16" i ciężko a raczej prawie niemożliwe jest dostanie ich w polsce nawet nie wspominając o normalnej cenie
ja takie to za 100 sprzedalem to sa pomiedzy 15' a 16' podobno jakies angielskie nawet mialy te same opony jest mozliwosc dostania bez problemu takich opon bynajmiej u mnie na pomozu tylko taki laczek to koszt od 600zl szt (nowe)jak dowiedzialem sie ceny to podziekowalem za ta cene to mozna niezly komplet kupic <bmw_1> <bmw>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystko ok z tą stronką tylko co z tymi co mają nietypowe kółka pytanie_bmw Ja mam 240/45 ZR 415 i za cholerę nie mogę dostać do nich opon - dowiedziałem się że są to koła angielskie na oponach michelin(wielosezonowe)ponad 16" i ciężko a raczej prawie niemożliwe jest dostanie ich w polsce nawet nie wspominając o normalnej cenie:) Zwracajcie uwagę na to co kupujecie bo można wdepnąć w konkretne g***o .Pozdro:)

witam

Ja mialem ten sam problem.Mialem kola 230/55/zr390.gdziekolwiek w sklepie pytalem o nowe opony,goscie robili duze oczy i pytali czy to do jaguara,albo mowili ze od ponad roku nikt nie kupowal tego rozmiaru i musza to zamowic.robi je tylko dunlop.jak si pozniej dowiedzialem to jest rozmiar metryczny pomiedzy 15 a 16 ".jakies 15,5.

jedna taka opona u mnie kosZtuje 175funtow.czyli taniej kupilem nowe spasne felgi z uzywanymi oponami niz 4 opony.takiego psikusa sprawilo nam BMW.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...