Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Skarbimierz 23.04.2006r.


Bob

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza całkiem spoko, Enzo nieźle szalałeś :P widizałem przelotem Maltarna, jak na wjezdize na lotnisko usiadłem za kierownice, chyba widziałem was na lewym pasie (czarny lanos). Później wpadła ekipa Enza (outlaw Toxic) ładne A4 8)

Enzo jezdizł zdala od aut wiec robiłem zdjecia na pełnym zoomie, które wyszły średnio :?

Ale mam też lepsze później wrzuce fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enzo, Podobały nam się Twoje pokazy. Robiły super wrażenie!!!!!!!!!!!!!

Mój dziesięcioletni syn jest pod ogromnym zachwytem. Stałeś się jego idolem. Dałbyś kilka cennych wskazówek jak dojść do takiej wprawy. Przynajmniej choć odrobinę. Jak to robisz ze sprzęgłem???? A mojemu mężowi spodobała się Twoja Bunia. Pyta ile Ci pali i jak szybko nią jeżdzisz? Moja poszła na autostradzie 190. <bmw_1> :!: Ale spękałam... I po chwili zwolniłam do 160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enzo, Podobały nam się Twoje pokazy. Robiły super wrażenie!!!!!!!!!!!!!

Mój dziesięcioletni syn jest pod ogromnym zachwytem. Stałeś się jego idolem. Dałbyś kilka cennych wskazówek jak dojść do takiej wprawy. Przynajmniej choć odrobinę. Jak to robisz ze sprzęgłem???? A mojemu mężowi spodobała się Twoja Bunia. Pyta ile Ci pali i jak szybko nią jeżdzisz? Moja poszła na autostradzie 190. <bmw_1> :!: Ale spękałam... I po chwili zwolniłam do 160.

Dziekuje bardzo ,to fajnie ,ze sie podobaly, kurde mi tez sie podobalo jak tyle ludzi zwrocilo na mnie uwage :)

Hmmmm ,w sumie doepir osie ucze Driftingu, wiec nie wiem czy powinienem dawac jakies wskazowki.

spzregla to tylk ouzywam przy zmianie biegu (czasem zeby zerwac przyzcepnasc robei strzal) glownie to jest operowanie pedalem gazu i krecenie kierownica :)

Co do v-maxa to na autostradzie jeszcze nia nei jechalem, bo jak gdzies jedziem yw trase to jade Audi A4 ojca, ale mul, ale za to mniej pali :)

najszybciej jechalem 195kmh swoja Betka, ale to wlasniew drodze powrotne jze skarbka i wiecej juz nie chcialem i tak to juz bylo ryzyko.

Co do spalania przy 120kmh spalila mi 7.3l ale mi na cozdien wychodzi 20-25l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi na cozdien wychodzi 20-25l

Hmmm skad ja znam to spalanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Szkoda ze nie mam takiej frajdy jak bym chcial z tego spalania :(

Ale to juz niedlugo , niech no ja sprzedam tylko swoje M20b20 odrazu wstawie M20B25 na poczatek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...