Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


A moze przesadzam??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy wiec skromnie tylko zapytam:) od tygodnia mam 318i z 89r z przebiegiem 177tys a pytanko nastepujace czy 8l/100km w tym aucie jest mozliwe???? poniewaz staram sie jezdzic naprawde delikatnie zmiana biegow przy 2,5tys obrotow max speed 100km/h (prawie jak dziadek:)) a pomimo tego pali mi dyche czy to normalne??? ps pozatym auto jest gitara z gory dziekowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 177 k to można miedzy bajki włożyć, chyba że udokumentowane ale to też nie daje gwarancji,

pytasz ile pali, akurat mam takie w mieście jeżdżąc spokojnie 9-10 w mieście - czasem pozwalając sobie na małe co nieco :mrgreen: , na trasie trzymając koło 120 jakieś 7,5-8 l/100 km to moje, jak innych niewiem, spalanie zależy od wielu czynników, powymieniaj co trzeba - w skócie płyny, świeczki, kable, aparat zapłonowy ( wiem tam nie ma czyli: kopułkę i palec) ale jeśli potrzeba oczywiście,

raczej nie przesadzaj z niskimi obrotami bo maltretujesz silnik, międzi 1800-3000 jest w sam raz do spokojnej i oszczednej jazdy, oszczędnie nie znaczy na min. obrotach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 w mieście ( czyli ok 17 litrów ) :shock: :shock: to chyba jak bedziesz jeździł między 4000-6000 obr - ale i w to wątpię,

przy spokojnej jeżdxie koło 10 /100km więc ponad 40 zeta na 100 km,

a gazu nie radzę osobiście :evil: więcej kłopotów i wydatków niż zysku, chyba że trasy po 10 000 km miesięcznie robisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam gaz i nie narzekam.zrobiłem juz na nim około 40.000 i wszystko gra.wybuch miałem tylko raz i to ze swojej winy,poza spadnietym antywybuchem nic się nie stało.wszystko zależy GDZIE MONTUJESZ :mrgreen:

p.s. no i gdyby nie gaz to bym na spoty nie przyjeżdżał :roll: :mrgreen: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do lazika <bmw_2>

moglbys cos wiecej powiedziec o swojej instalacji lpg?? jaka firma?? jaka cena?? jakie spalanie?? pozdrawiam

instalacje mam el-pigaz [tak chyba sie to pisze :mrgreen: ] mam najzwyklejszą bez komputera zapłaciłem za nią 1400 zeta w listopadzie 2004.najważniejsze jest jednak to jak jest zamontowana i wyregulowana.butlę mam 60l wchodzi do niej około 50-52 litry gazu. spalanie w trasie 9,5-10 a po wsi 12-12,5[dystanse często nie większe niz 5km].chodz moja żona jak jeżdziła to wyszło jej 11l. :wink: .jakbyś chciał zakładać to najpierw proponuje ci się dokładnie zorientować które z warsztatów w twoim terenie robia to dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...