Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Fotoprzestroga


Michu

Rekomendowane odpowiedzi

:lol: no chyba troszke wyhamował bo jak by z drogi wypadł przy 120km/h i poszedł na dach to nic by z beemki raczej nic nie zostało :wink: .chodż cuda sie zdarzają :mrgreen:

Oj tam nie zostalo by zostalo zostalo :)

Zwlaszcza ze row byl miekki , nasze BMWiczki sa naprawde twarde :mrgreen:

Moge pokazac ponownie fotki E30 ktora poleciala po dachu i zaliczyla slup tramwajowy ze 140 :) I gosc , wyszedl w sumie z tego calutenko . A auto nie wygladalo tak tragicznie :mrgreen:

Dalo sie bardzo duzo czesci uratowac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może i zostało by cos trolu,wszystko zależy jak wypadł z drogi :D .

a co do tych 140 km/h i innych takich opowieści to zauważcie że te 140km/h to było w czasie gdy wpadal w poślizg a od poślizgu do uderzenia minęło napewno parę ładnych metrów.droga hamowania ze 100 km/h to około 40 metrów,także wystarczy że leciał bokiem parę metrów potem zahaczył jeszcze o krawężnik i wyhamował z kilkadziesiąt kilometrów :wink:

widziałem na rajdach dużo aut z porządnymi klatkami wspawanymi w auto i naprawdę jeśli uderzenie było boczne przy prędkości ponad 100km/h to z auta niema za bardzo co zbierać :|

w takim wypadku zginął marian bublewicz a ostatnio na rajdzie anglii michael park :cry:

poniżej macie link do stronki,musicie zjechać na sam dół tam macie zdjęcie auta z klatką mariana bublewicza które wbiło się z prędkością około 100km/h w drzewo.popatrzcie sobie i pomyślcie co się by stało z cywilnym autem :cry: ku przestrodze....

http://www.sierrafan.pl/bublewicz/bublewicz.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym ze on nie wpadl w poslizg tylko jego odrazu wyzucilo z drogi na slup , po czym od slupa na dach :)

Dlatego mowie ze calkiem niezle wyszla z tego E30 a tymbardziej kierowca ktory mial tylko kolniez przez tydzien .

Ale to tylko glupi fart , wiem wiem ze gina ludzie rajdowcy z klatkami itd .

Nie ma co gdybac , trzeba powiedziec tylko zeby to bylo przestroga dla innych !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sek w tym ze on nie wpadl w poslizg tylko jego odrazu wyzucilo z drogi na slup , po czym od slupa na dach :)

Dlatego mowie ze calkiem niezle wyszla z tego E30 a tymbardziej kierowca ktory mial tylko kolniez przez tydzien .

Ale to tylko glupi fart , wiem wiem ze gina ludzie rajdowcy z klatkami itd .

Nie ma co gdybac , trzeba powiedziec tylko zeby to bylo przestroga dla innych !!

no mam nadzieje że po oglądnięciu tych dosyć drastycznych zdjęć niektórzy coś zmienią w swojej jeżdzie :wink:

pozdrawiam bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pomoc po Bublewicza dotarął szybciej to pewnie by go wyciagneli, i może udaloby się go uratowac. Ja mialem niecały rok kiedy on zginął, wiec go nie znałem, ale z opowieści, rożnych tekstów itp. był dla mnie pewnym autorytetem.

A co do wypadków, to mój ojciec udeżyl ładą samarą w drzewo przy ok 40km/h miał odpięte pasy i przy udeżeniu odrzuciło go na prawy fotel. A gdyby zapiął pasy, przytrzymały by go i nie wiadomo jak mogloby się to skonczyć... a drzewo wesżło jakieś 20cm w gląb samochodu... Ale na szczeście tato sam wyszedl, i jeszcze odjechał na pobliski parking :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam to dla mnie masakra :?

Wczoraj moj ojciec stał w korku na opolskiej bo był wypadek.

Jakiś pijany sk...l przywalił nowym Accordem w jakąś KIE kierowce KIA nieprzytomnego wycinali z auta :? a ten z accorda uciekł, auto zostalo w rowie, uciekł przez tylna klape :shock: .

Zabrał bym mu dożywotnio prawojazy, spuścił bardzo mocny wp!#$$%^& i posadził na 5lat conajmniej takieog gnoja!

Na miejscu byli ludzie z Impelu, to mówili, ze na wiadukcie jak sie na siechnice jedzie musieli uciekać na barierki, wyprzedzał pod wiadukt podobno ok 170kmh.

Wiem tylko tyle co z opowiadań na miejscu, moze ktoś wie cos wiecej o wypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie przychylam do twojej wypowiedzi dozywotnio prawko konfiskata auta i pudlo na 5 lat za zlapanie po pijaku nie wspominajac o jakims dzwonie po pijaku lub zabiciu innych wtedy to krzeslo ale zanim krzeslo to ciac i solic sku....la

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...