Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ooo widzisz tego nie widziałem, ale może doprecyzuje o co mi chodzi, dostając powiadomkę na maila klikam na odnośnik i... przenoszę się do posta pierwszego jakiego napisałem w danym temacie, (nie ważne ,że zostało zapisanych np: 30stron) a powinno być chyba tak ,że przenoszę się do pierwszego NOWEGO posta od ostatniej wizyty przy zalogowaniu, przynajmniej na innych forach tak jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powinno być chyba tak ,że przenoszę się do pierwszego NOWEGO posta od ostatniej wizyty przy zalogowaniu, przynajmniej na innych forach tak jest..

To już chyba kwestia skryptu bo np ostatni post jak przechodzi po tej strzałce która wrzuciłem wygląda mniej więcej tak :

http://www.maxbimmer.pl/threads/9588-Nowe-funkcje-i-usprawnienia.?p=118712#post118712

tzn przenosi do konkretnego posta a ten link którego dostajesz na maila moze faktycznie przenosi tylko do tematu , trzeba by Krzyska spytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a proszę naprowadżcie mnie na tą strzałkę bo nie do końca mogę ją odnaleźć..

beztytuujjj.jpg

Jesli moglbym cos zasugerowac, to czy nie mozna by zrobic tak, aby ta strzalka przenosila do pierwszego nieprzeczytanego postu? Bo tak to trzeba wracac, a czasem poczatek nieprzeczytanych jest na poprzedniej stronie itp.

jest przycisk jak wejdziesz w temat:

beztytuurtp.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może podzielić by dział BUMA DESIGNE na modele...

E21, E30, E36...itd.

jest tam sporo samochodów - a będzie jeszcze więcej - a tak byłoby przejrzyściej, co na to Prezes Klubu ???

O nie. Co ja wtedy zrobie z tym moim tematem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

moze by zalozyc nowy poddzial w Off Topic poswiecony (moto i nie tylko) zainteresowaniom (nie o BMW)...

np.

Simoson Kuziemai praca przy nim

FSO Kozinaitp, itd

prace willa aerografem

i inne

zblizy to jeszcze bardziej uzytkownikow i moze powstalyby nowe znajomosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję , założenia działu -> NIE POLECANE WARSZTATY

Kurna ludzie to normalnie już nie wiedzą ile krzyknąć za usługę .... więc tak w ramach niepotrzebnej straty czasu przydałby się taki dział :)

Oczywiście posty od osób które piszą 1-szego posta na temat nie polecam traktujemy jako złośliwą konkurencję , dlatego taki dział dla osób które siedzą na forum i na

ich opinii można polegać :)

Myślę że to sporo zaoszczędziło by czasu potencjalnym klientom takich serwisów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję , założenia działu -> NIE POLECANE WARSZTATY Kurna ludzie to normalnie już nie wiedzą ile krzyknąć za usługę .... więc tak w ramach niepotrzebnej straty czasu przydałby się taki dział Oczywiście posty od osób które piszą 1-szego posta na temat nie polecam traktujemy jako złośliwą konkurencję , dlatego taki dział dla osób które siedzą na forum i na ich opinii można polegać Myślę że to sporo zaoszczędziło by czasu potencjalnym klientom takich serwisów

jestem jak najbardziej za:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję , założenia działu -> NIE POLECANE WARSZTATY

Kurna ludzie to normalnie już nie wiedzą ile krzyknąć za usługę .... więc tak w ramach niepotrzebnej straty czasu przydałby się taki dział :)

Oczywiście posty od osób które piszą 1-szego posta na temat nie polecam traktujemy jako złośliwą konkurencję , dlatego taki dział dla osób które siedzą na forum i na

ich opinii można polegać :)

Myślę że to sporo zaoszczędziło by czasu potencjalnym klientom takich serwisów :)

x3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o utwrzeniu działu "diagnoza komputerowa",dużo ludzi z forum ma programy diagnostyczne,coraz więcej jest też wątków z tego tematu,ale porozrzucanych po całym forum,a można by w takim dziale pomóc w interpretacji błędów,jak np.załączyć sobie światła dzienne,wykasować kompem inspekcje,aktywować webasto,jak zainstalować program,jaki wybrać,gdzie i jaki kupić fejs,po prostu to uporządkować-co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o utwrzeniu działu "diagnoza komputerowa",dużo ludzi z forum ma programy diagnostyczne,coraz więcej jest też wątków z tego tematu,ale porozrzucanych po całym forum,a można by w takim dziale pomóc w interpretacji błędów,jak np.załączyć sobie światła dzienne,wykasować kompem inspekcje,aktywować webasto,jak zainstalować program,jaki wybrać,gdzie i jaki kupić fejs,po prostu to uporządkować-co wy na to?

Ja jestem za. sam zaczynam sie interesowac tym tematem i myslę, że byłoby to duże ulatwienie - nie tylko dla mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

bry

taka mała sugestia co do forum,

może by dodać IMIĘ do podstawowego opisu ?

ułatwi to w pewien sposób komunikację zarówno na spotach jak i na forum...

1321.jpg

do dzisiaj pamiętam jak podszedł do mnie Mati na spocie jakiś rok temu na magnolii i w pewnym momencie powiedział, coś w stylu:

to Ja, Mati dwa zero pięć dwadzieścia osiem ... :lol:

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie jak ktoś sobie naklepie czy-meliony-pińcet-cyferek przy nicku to rzeczywiście może to być mega komiczne na spotach :lol:

Takie dodatkowe pole może być w profilu nie widzę przeciwwskazań :)

PS.... Tazunio skąd wiedziałeś , że mam na 4-te Bożydar ?? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Tazunio skąd wiedziałeś , że mam na 4-te Bożydar ?? :lol:

Ja mam Bożydar na "pierwsze", a Ty jesteś Boży(m)darem czwartej kategorii... zresztą w tym imieniu nie ma nic śmiesznego !!! :D

lolollolollolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...