Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Video rejestratory


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obecnie testuję trancera SJ400, kupiona na bielanach w Auchanie lub Realu nie pamiętam, za 129zł. Wyszedłem z założenia, że ma być tanio i z gwarancją, za dwa lata kupię nową bo wątpię aby dłużej te chińskie rejestratorki podziałały. Co prawda kamerka nie ma FulL HD ale swoją robotę robi. Trzeba dokupić przyssawkę na szybę, ja miałem z poprzedniej która się rozpadła.

Kamera sport. TRACER eXplore SJ 400 HD | Tracer

Jak masz hajs to kupuj Gopro albo SJCAM SJ4000 +WIFI tańsza alternatywa dobrej kamerki.

a nie wiem jeszcze jakie gopro bo tych modeli tez jest cała masa a zauważyłem że ta 4 black nie ma wyświetlacza więc nie wiem czy to do auta dobra sprawa bo chyba lepiej sprawdzić od razu kwestie do rozstrzygnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie poczytałem o niej ale przy najwyższej jakości ma zmniejszoną ilość klatek o połowę :) chyba trzeba kupić dwie kamerki, jedną do auta jakąś mio a gop do użytku prywatnego i na loty spadochronowe :) ale chętnie jeszcze wysłucham porad kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gopro, ale używałem sj4000 jako rejestratora przez jakiś czas, generalnie jakość dobra ale nocą jest już ciężko rozczytać tablicę. Druga sprawa, że sj akurat miał tryb samochodowy w którym zapętlał 30min, to jest dość ważna funkcja. Moim zdaniem lepiej jednak użyć kamerki, która została zaprojektowana jako video rejestrator samochodowy a nie action cam. Po taniości ludzie polecają g1wh, chińczyk ale tani i dobry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja tez mio modelu nie pamiętam.

Wiem ze najważniejsze jak dla mnie jest możliwość nagrywania z pętla czyli sama zapisuje film na najstarszy i tak w koło oraz możliwość wyłączenia ekranu w czasie nagrywania bo w nocy jest to denerwujące takie moje zdanie zdanie a no i standardem by się sama aktywowane jak zapłon poczuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Propos tego co napisal Linu666 o zdarzeniu z autobusem i nagle na monitoringu jakies dziwne tematy i totalny zwrot akcji o 180 stopni. Nie wiem skad ta sytuacja ale juz doslownie ktoras osoba ktora opowiada, sytuacje ze sie jej przydazylo ze byla jakas stluczka czy wlasnie przerysowanie gdzie dana osoba w ogole nie zawinila i nagle sie pojawia "tajemniczy monitoring" do ktorego to nie ma w ogole dostepu i jest tekst " Pana Wina, widac na monitoringu zajechanie drogi " , totalna farsa nie wiem o co chodzi, z jednej strony autobus - budzetowka , policja - budzetowka. no to chyba wiadomo czyje interesy sa pilnowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propos tego co napisal Linu666 o zdarzeniu z autobusem i nagle na monitoringu jakies dziwne tematy i totalny zwrot akcji o 180 stopni. Nie wiem skad ta sytuacja ale juz doslownie ktoras osoba ktora opowiada, sytuacje ze sie jej przydazylo ze byla jakas stluczka czy wlasnie przerysowanie gdzie dana osoba w ogole nie zawinila i nagle sie pojawia "tajemniczy monitoring" do ktorego to nie ma w ogole dostepu i jest tekst " Pana Wina, widac na monitoringu zajechanie drogi " , totalna farsa nie wiem o co chodzi, z jednej strony autobus - budzetowka , policja - budzetowka. no to chyba wiadomo czyje interesy sa pilnowane.

Nie wiem czy jest to kwestia budzetowki bo ten autobus nalezal do prywaciarza ale jednak wykrzyczalem swoje uswiadamiajac policjantke, ktora stwierdzlla ze w sadzie sa madrzejsi ludzie i nie jej to oceniac, więc jej powiedzialem ze moze pomylila się z powolaniem i powinna handlowac na swiebodzkim jeśli uwaza się na zaglupia do pracy w Policji. Ostatnio zadzwonil do mnie jakis pan policjant i zaprosil na przesluchanie i uwaga: jestem już poszkodowanym swiadkiem :) sprawa nabiera tempa hehe i jak przeczytal mi wczesniej wspomniany policjant ze autobus nie zachowal bezpiecznej odleglosci i dopuscil się uszkodzenia mojej taczki :) więc chyba ktos się jednak pochylil nad tym zakichanym monitoringiem i dostzregl to co zglosilem :) więc Panowie wnioski mam takie ze trzeba jasno i glosno wykrzyczec swwoje zdanie czasami uswiadamiajac komus ze się nie nadaje do pracy w policji bo mundur i biala czapka nie zawsze znaczy wladza i nieomylnosc :) rejestrator jeszcze nie kupiony ale wybor padl na Mio 688 lub 658 touch. Na dniach zamawiam bo w tescie auto swiata model 688 wypadl jako nuimer 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach zamawiam bo w tescie auto swiata model 688 wypadl jako nuimer 1 :)

Wierzysz gazetom, telewizji, internetom?

Ja mam zawsze jakoś tak, że wszędzie szukam podstepu.

Patrze na siebie, gdybym miał firme, coś produkował, a konkurencja jest ogromna, i mój produkt nie wywyższałby sie ponad ogół....to pierwsze co zaproponowałbym płatny test którejś telewizji czy właśnie gazecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz gazetom, telewizji, internetom?

Ja mam zawsze jakoś tak, że wszędzie szukam podstepu.

Patrze na siebie, gdybym miał firme, coś produkował, a konkurencja jest ogromna, i mój produkt nie wywyższałby sie ponad ogół....to pierwsze co zaproponowałbym płatny test którejś telewizji czy właśnie gazecie :)

oj Krzychu Krzychu, Wy wszyscy bliżej Zielonej Góry to jakieś takie niewierne Tomasze hehehe, poczytałem, pooglądałem, popytałem itd, itp. Trwało to od grudnia więc chyba mogę śmiało powiedzieć że Mio nie jest tanie ale za***iste a to że wygrało w Auto Światu :) to tylko zbieg okoliczności. Ty lepiej szykuj zdrowie bo ponoć jakiś wyjazd jest znowu za gramanice :) zgrzewka sesji i powinno być git hehe

A tak serio to było sporo typów jeśli chodzi o te kamery. Już nawet rozkminiałem go pro ale chce kupić na podział a w agd z tych co są dostępne to tylko Mio wygrywa więc także ten, sam rozumiesz :)

Lepiej mi napisz jak naprawić trzeciego stopa bo posługi odmówił.

Aloha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Krzychu Krzychu, Wy wszyscy bliżej Zielonej Góry to jakieś takie niewierne Tomasze hehehe, poczytałem, pooglądałem, popytałem itd, itp. Trwało to od grudnia więc chyba mogę śmiało powiedzieć że Mio nie jest tanie ale za***iste a to że wygrało w Auto Światu :) to tylko zbieg okoliczności. Ty lepiej szykuj zdrowie bo ponoć jakiś wyjazd jest znowu za gramanice :) zgrzewka sesji i powinno być git hehe

A tak serio to było sporo typów jeśli chodzi o te kamery. Już nawet rozkminiałem go pro ale chce kupić na podział a w agd z tych co są dostępne to tylko Mio wygrywa więc także ten, sam rozumiesz :)

Lepiej mi napisz jak naprawić trzeciego stopa bo posługi odmówił.

Aloha

sprawdz pw i odpisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Od siebie dodam, że właśnie zamówiłem kolejną kamerę G1W od chińczyka za 22 dolce i nagrywa elegancko Full HD, bez gps (bo po co ma prędkość rejestrować ;) )

Tutaj jeszcze w starym aucie (właczcie 1080) no i wiadomo YT przekłamuje na kompie dużo lepiej wygląda.

Na kompie dasz radę odczytać numery Xsary Picasso i Volviaka? Albo Megany jadącej z przeciwka? Bo jakość taka średnia a akurat blachy byłoby miło odczytać w razie czego (tak mi się wydaje przynajmniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój wybór padł na mio 658 touch i nie wiem czy jest dobre czy nie ale uważam że chyba nie będziemy mieli tego czego oczekujemy bo to jednak nie kamera sportowa ale jak kupowałem to gość mówił że są to kamery dobrej jakości. Wiadomix że jutup :) zniekształca ale przy stop klatce łapię i odczytuję numery aut jadących na przeciw. Poniżej filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że właśnie zamówiłem kolejną kamerę G1W od chińczyka za 22 dolce i nagrywa elegancko Full HD, bez gps (bo po co ma prędkość rejestrować ;) )

Tutaj jeszcze w starym aucie (właczcie 1080) no i wiadomo YT przekłamuje na kompie dużo lepiej wygląda.

mam tą kamerkę w Ałdi , działa bez kłopotu, na kompie wsio wyraźne [ tablice do odczytania bez problemu].... cena śmieszna....

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na kompie dasz radę odczytać numery Xsary Picasso i Volviaka? Albo Megany jadącej z przeciwka? Bo jakość taka średnia a akurat blachy byłoby miło odczytać w razie czego (tak mi się wydaje przynajmniej)

Sorki że trochę odkopuję, dopiero teraz zauważyłem pytanie.

Jakość na YT jest kompresowana, jak odtwarzam plik źródłowy to bez problemu odczytujesz tablice rejestracyjne (mogę Ci wysłać plik źródłowy jeśli chcesz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że trochę odkopuję, dopiero teraz zauważyłem pytanie.

Jakość na YT jest kompresowana, jak odtwarzam plik źródłowy to bez problemu odczytujesz tablice rejestracyjne (mogę Ci wysłać plik źródłowy jeśli chcesz).

Dzięki za info :)

Wysłane z mojego Oneplus X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Zdecydowałem się na zakup kamerki sportowej z funkcją rejestratora trasy:

Recenzja Tracer SJ4000 - tania kamera sportowa przypominająca GoPro - AntyWeb

Tu porównanie jakości nagrań z GoPro Hero 3 Silver:

Cena w porównaniu do GoPro rewelacyjna:

Kamera sportowa SJ4000 WiFi Full HD Sklep W-wa ! (5074411974) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Myślę, że to idealna propozycja dla kogoś kto szuka rejestratora trasy a przy okazji będzie chciał coś nakręcić na zlocie :-P

Jednak prawdziwe jest powiedzenie, że jedyne dobre chińskie produkty to dziewice i podkoszulki.

Mam nadzieję, że mam jeszcze gdzieś paragon i uda się to ścierwo zareklamować.

Kamerka używana jedynie jako rejestrator jazdy, od dnia kupna na podszybiu auta.

W środku mi deszcz nie pada więc od wody raczej nie spuchła. Widać była wypuszczona na rynek północnej Skandynawii i nie powinna trafić na słoneczny, polski rynek...:bag:

TRwJHHMl.jpg

CcTlkMNl.jpg

TULxBzyl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...