Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Kupię BMW E30


pezet71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kolega chciałby kupić E30 320i 129km. Upatrzył sobie jedną sztukę za 12k ze szczecina

Archiwalne: Przepiękne BMW E30 Stargard Szczeciński • OLX.pl <- link do aukcji.

Nie ma tam za wiele napisane, mówił jednak, że dzwonił do sprzedawcy i ten zarzeka się, że samochód jest sprawny w 100%, że jeździ nim ok 3 miesięcy,

że kupił od znajomego, bo tamten potrzebował kasy na e61 i po prostu chce na samochodzie dorobić. Kolega ów, który sprzedał mu ten samochód wsadził w BMW ponad 13k

ponoc nie posiada żadnych oznak korozji, wszystko zabezpieczone i zrobione na cacy, silnik igła, równo chodzi itp itd. Auto ma najechane ~270k, rocznik 1988 pełna elektryka.

Mam pytanie, czy warto kupić, chodzi mi najbardziej o silnik, ponoć nie pali jakoś dużo, a swoje idzie, ale bardziej sie rozchodzi o to, że kolega chce nim jeździć na co dzień,

- Amator jeżeli chodzi o BMW. Proszę o wskazówki dot. tego samochodu i silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piec m20b20... przerabiałem temat i wyrażając własną opinię, podkreślam, to dla mnie nie więcej jak śmietnik. Jeden jest zadowolony, drugi też - trzeci nie, może po prostu taki bieg okoliczności że w moich łapach co chwilę coś się sypało, w dodatku nie jechało i żarło...

W dodatku za takie pieniądze szukałbym czegoś z m50/m52 w ładnym stanie. No chyba że kolega chce zgodnie z vinem. Co do reszty za dużo nie widać - gdyby nie ten silnik to cena byłaby kusząca. bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...