azairek

[E60] Mask2 vs CCC (HiFi)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mieszkam za granica i nie mam tu polskiej klawiatury wiec bede pisal tak. opowiem cala historie co i jak.. :) Jestem nowy tutaj wiec sorry.

Mam E60 w ktorej jest HiFi aparatura (subufer o ile wiem znajduje sie pod siedzeniem z tylu? ) oraz CCC multimedia. CCC dzialal az sie nie przegrzal. Nastrajalem go jede potem drugi potem tzreci raz. Jak wiecie to choroba. Ceny CIC u nas sa bardzo wysokie dlatego postanowilem ustawic sobie Mask2.

Kupilem MASK2, maly ekran z nawigacja. Ustawilem wszystko, zkodowalem. Wszystko dziala elegancko. Co prawda bassy sa mniejsze, slabiej bija. Ale ci nic. Problem w czyms innym. 
Gdy mialem CCC, uzywalem FM transmittera z xiaomi. Xiaomi Bluetooth car adapter. Poptrze bluetooth podlaczasz sie do niego i puszczasz muzyke. Wszystko gralo super. Teraz gdy wlaczam go wraz z mask2 i wlaczam piosenke ktora ma duzo bassow i wlaczam ja glosno, slowa itd graja dobrze ale w miejscu gdzie sa bassy trzeszczy tak jakby przelaczalbym radio midzy stacjami. Takie trzaski sa i przeszkody. Dlaczego?
Czy MASK2 nie dziala z FM takimi? 

Od razu myslalem ze to wina aparatury i subufera. Wlaczylem radio na max glosnosc - gra super. wlaczylem CD i piosenke z bassami - wasnie z CD gra super. Nie ma przeszkod. 
Dlaczego z CCC nie bylo a z Mask2 sa?

Co prawda moje wszystkie piosenki sa pobrane z youtube. Youtube to mp3 coverter. jakos jest nienajlepsza.

Kiedys czytalem ze CCC potrzebuje 128Kbps/44.1KHz, to moze Mask2 potrzebuje piosenek z jakoscia 96Kbps/44.1KHz? 

Skad mozna pobrac piosenki dobrej jakosci aby przetestowac? 

Jezeli Mask2 ma 1 slot na dysk do ktorego sie wstawia DVD nawigacji. Jesli zapisze posenki na DVD a nie na CD, czy bedzie gralo? z jaka predkosci mam zapisywac?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta