Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nowy nabytek


Pershing

Rekomendowane odpowiedzi

No oczywiście że to nie motor BMW , ale niestety motocykle beemki są zbyt drogie i nie mogę sobie (jeszcze) pozwolić na taki motocykl :(

Muszę jeszcze CB-tce zafundować nowa tylna oponkę , pozatym jest w pełni przygotowana do sezonu. Myślę , że ten motocykl da mi wiele frajdy z podróżowania nim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane techniczne

Silnik , 4 cyl. 4 suw , rzędowy , chłodzony powietrzem/olejem , 16 zaworowy DOHC. Pojemność 747ccm , moc 73KM przy 8500 rpm , max moment 62Nm przy 7500 rpm.

Cztery gaźniki KEIHIN 34mm , rozrusznik elektryczny , zapłon bezstykowy tranzystorowy.

Przeniesienie napędu , silnik - skrzynia koła zębate , sprzęgło wielotarczowe mokre , skrzynia 5 stopniowa , napęd tylnego koła przez łańcuch rolkowy typu O - ring.

Podwozie , rama zamknięta podwójna z rur stalowych. Zawwieszenie przednie , widelec teleskopowy 41mm, skok 130mm.

Zawieszenie tylne , wahacz wleczony , podparty dwona elementami resorująco tłumiącymi , skok 110mm

Hamulce , przednie 2 tarcze 296mm , zaciski pływające dwutłoczkowe.

Tylne , tarcza 240mm zacisk jednotłoczkowy.

Masa pojazdu gotowego do jazdy - 234kg

Przyspieszenie 0-100 w 3,9s

Prędkość max. - 200km/h

Fotki ? kliknij w link na samej górze , to jest ten motocykl z aukcji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

U mnie sezon jeszcze sie nie skończyl :wink: Ciągle jeżdzę , póki co bez niespodzianek. W tej chwili nie planuję zmieniać moto , może za rok , ale nie BMW tylko jakaś CBR 1100 XX Blackbird , Kawa ZX12R , Suzuki GSX1300R Hayabusa . Zobaczymy jak będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...