Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[kupir] blotnik prawy przod, drzwi prawe przod E46 Orientblau


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

 

Kupie:

 

- drzwi przednie prawe

- blotnik przedni prawy

 

do e46 PRZEDLIFT. W kolorze ORIENTBLAU (kolor # 317), chce miec oryginaly w kolorze, wiec inne kolory mnie nie interesuja. Tylko dobry stan - nic do naprawy czy ratowania.

 

Jesli ktos cos ma, albo wie gdzie moga byc - bardzo prosze o info.

 

Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w Tyńcu Małym gość co handluje częściami. Ma tam bardzo dobre jakościowo części. Moze nie należy do najtańszych ale jakościowo bardzo dobrze. Zaraz poszukam namiarów i Ci podrzucę. ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyniec Małym po google maps widzę że to ulica Piaskowa 2b. Jak wjedziesz główną drogą do Tyńca to druga ulica w lewo. Przy skrzyżowaniu gdzie stoją przyczepy i autolawety. I po prawej stronie będziesz miał bramę wjazdową na posesję do tego gościa. Niestety numeru nie mam. Ale brałem tam swego czasu części do lanosa, szwagier brał do fabii. Jeśli nie ma na miejscu to powiedz mu jaka część Cię interesuje to załatwi. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, znalazlem nr do tego barana w Tyncu :)

 

Krece do niego i sie pytam czy ma blotnik przedni do e46 przedlift.. Mowi, ze nie wie, zebym jutro zakrecil (byla 10.30am w piatek, ale OK..). Pytam sie ze interesowalby mnie jednak kolor orientblau. Kuzwa, jakie oburzenie z jego strony, ze skad on ma wiedziec i mi nie sprawdzi. Wiec mowie mu, ze chce miec ori w ori kolorze zeby nie malowac, a on ze jesli mnie nie stac to zebym sprzedal auto i kupil sobie jakies inne. Mowie mu, ze rozumiem, ze moze nie wiedziec jaki to orientblau, ale czy ma niebieski zebym sobie podjechal i porownal do np klapki wlewu. Nic ni ebedzie sprawdzal bo z Warszawy biora te blotniki na peczki. Ogolnie jeden wielki baran i o podejsciu do klienta nie wie nic. Zreszta jak bede mial chwile to dokladnie opisze go w odpowiednim dziale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Forest napisał:

Mam taki zderzak. Mpakiet.

Tzn. jakieś 3/4.

Z ceną się dogadamy...

?

Tzn 3/4 zderzaka? :) Forest ale ty masz chyba polift rajt? 

 

3 godziny temu, Szpadyzor71 napisał:

Sorki wozu, nie znałem go z tej strony, u mnie zawsze szło gładko. Może dlatego że brałem jakieś standardowe kolory typu ciemny zielony i czerwony... :(

 

Nie no co ty. Nie przepraszaj bo przecież chciałeś dobrze. Luzik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...