Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Logo Klubu na stronie głównej


Boeing732

Rekomendowane odpowiedzi

Tu zona zagorzalego fana marki BMW. Nie chciałabym nikogo urazić... obserwuje tą strone, forum itd i widze ze sie rozwija i ogólnie jest do przodu jak i cały klub Maxbimmer, ale...

w kwestii logo na stronie głównej śmiem twierdzic, ze sie cofneliście...

I tak: logo klubu na Forum jest świetne, wyglada bardzo profesjonalnie, dopracowane, ładna czcionka, kolorystyka, ciekawy design, szczególnie z tym herbem Wrocławia, naprawde pasuje BMW Klub Wrocław, przyciaga uwagę, budzi pozytywne skojarzenia co do jakosci klubu - taki jak sądze jest cel.

A w pewnym momencie patrze na stronie głównej jest napis jak z przedszkola... głównie chodzi mi o czcionke MAXBIMMER, no i o kolorystyke czcionki pozostałej, .... kurcze wogle jest o wiele gorsze niz to na forum, naprawde, moze ktos chcial dobrze, ale mocno przedobrzył... powiem szczerze gęba sie krzywi :? .. o wiele przyjemniej jest na Forum niż na stronie głównej, aż nie chce sie tam długo zostawac.. a wyczucie mam wierzcie mi dobre... Jeszcze jedno: wyróżnijcie MENU na stronie głównej chciaż pogrubioną czcionką, bo sie gubi w tym gąszczu wyrazów! No i oczywiscie za malo elementów graficznych, zdjęć, i czegos co by przyciagneło oko, ale rozumiem, że to z czasem... I mala uwaga: czołówka strony zawsze należy do własciciela, czyli do Klubu!, co oznacza, że reklamy tam umieszczone burzą całą estetykę i zabierają najcenniejsze miesce, reklamy umieszcza sie przeważnie jako boczne banery - to nie krytyka, to rada :) pozdrawiam <bmw>[ bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Żono zagorzalego fana marki BMW uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw respect jak dla mnie, ja też mówię że to z herbami to super jest,

a co do szaty to ktos musiałby przysiąśc i coś wymyśleć powstawiać,

może żona zagorzalego fana marki BMW w zamian oferujemy honorowe członkostwo <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapraszamy żonę zagorzałego fana marki BMW na nasze spoty <bmw>

Szczerze to na wygląd nie zwracam zbytnio uwagi, ważne że strona nie jest jakimś prymitywem, jest dość czytelna. Dla mnie bardziej liczy sie ,,klimat'' na forum, gdzie wszyscy jesteśmy sobie braćmi <bmw_3> i siostrami ( choć tych jest niewiele) <bmw_1> serdczenie pozdrawiam żonę zagorzałego fana marki BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Żono zagorzalego fana marki BMW uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw respect jak dla mnie, ja też mówię że to z herbami to super jest,

a co do szaty to ktos musiałby przysiąśc i coś wymyśleć powstawiać,

może żona zagorzalego fana marki BMW w zamian oferujemy honorowe członkostwo <bmw_1>

Piotrze, ja bardzo chetnie, moze jak sie lepiej poznamy..;) (Konrad mnie zrypie..)

Tylko ja jestem cienka z HTML'lu, ale cos mozemy pomyslec... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Żono zagorzalego fana marki BMW uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw respect jak dla mnie, ja też mówię że to z herbami to super jest,

a co do szaty to ktos musiałby przysiąśc i coś wymyśleć powstawiać,

może żona zagorzalego fana marki BMW w zamian oferujemy honorowe członkostwo <bmw_1>

Piotrze, ja bardzo chetnie, moze jak sie lepiej poznamy..;) (Konrad mnie zrypie..)

Tylko ja jestem cienka z HTML'lu, ale cos mozemy pomyslec... :)

no pozdrawiam serdecznie wreszcie cię mąż do komputera dopuścił :mrgreen: :mrgreen: a co do logo z oficjalnej strony to też mi się za bardzo nie widzi!!

p.s. kiedy na spota przybędziesz bo narazie to tylko twój mąż 7-mką przyjechał a ciebie niema :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapraszamy żonę zagorzałego fana marki BMW na nasze spoty <bmw>

Szczerze to na wygląd nie zwracam zbytnio uwagi, ważne że strona nie jest jakimś prymitywem, jest dość czytelna. Dla mnie bardziej liczy sie ,,klimat'' na forum, gdzie wszyscy jesteśmy sobie braćmi <bmw_3> i siostrami ( choć tych jest niewiele) <bmw_1> serdczenie pozdrawiam żonę zagorzałego fana marki BMW

Masz racje, ale musisz pamietać, że to nie jest tylko strona dla nas ale też dla tych którzy przybędą... poza tym wiesz dobrze, że zawsze jest się dumnym, kiedy ma się coś co też inni "podziwiają" i chętnie powracają. Strona musi przyciagać, pozostawać w pamięci, być dobrze kojarzona, chętnie odwiedzana itd, a tu asepkt graficzny ma duzo do czynienia, bo wiekszosc ludzi (i pewnie całość rodu męskiego) to wzrokowcy. Poza tym reklamodawcy, na których mozna zarabiać, wiadomo - chętnie ogłąszaja się na stronach, które mają dużą odwiedzalność... Spoko, wszystko jest do dopracowania. Pomysły też się znajdą :) <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Żono zagorzalego fana marki BMW uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw respect jak dla mnie, ja też mówię że to z herbami to super jest,

a co do szaty to ktos musiałby przysiąśc i coś wymyśleć powstawiać,

może żona zagorzalego fana marki BMW w zamian oferujemy honorowe członkostwo <bmw_1>

Piotrze, ciesze sie ze nie jestem osamotniona, uff :) Te herby naprawde mi sie podobają, są takie swoje, wrocławskie, takie nasze :) Moze na jakims spocie- pikniku cos sobie pogadamy i powymyslamy.. bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Żono zagorzalego fana marki BMW uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw respect jak dla mnie, ja też mówię że to z herbami to super jest,

a co do szaty to ktos musiałby przysiąśc i coś wymyśleć powstawiać,

może żona zagorzalego fana marki BMW w zamian oferujemy honorowe członkostwo <bmw_1>

Piotrze, ciesze sie ze nie jestem osamotniona, uff :) Te herby naprawde mi sie podobają, są takie swoje, wrocławskie, takie nasze :) Moze na jakims spocie- pikniku cos sobie pogadamy i powymyslamy.. bmw_beer

p.s. co co czlonkostwa - trzymam cie za slowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapraszamy żonę zagorzałego fana marki BMW na nasze spoty <bmw>

Własnie kurcze, bylam na spocie inicjacyjnym :), tym pierwszym dziewiczym... pozostale mi nie wyszly z roznych powodow, ale na nastepne musze przyjechac :!: To niedopuszczalne aby zona nie uczestniczyla w tak waznych aspekcie zycia swojego meza ;)(kurcze ostatnio cierpie zaniedbywana na rzecz 3.2-litrowej Basi :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pozdrawiam serdecznie wreszcie cię mąż do komputera dopuścił :mrgreen: :mrgreen: a co do logo z oficjalnej strony to też mi się za bardzo nie widzi!!

p.s. kiedy na spota przybędziesz bo narazie to tylko twój mąż 7-mką przyjechał a ciebie niema :roll:

Laziku, wreszcie! Wreszcie bo śpi! A jak nie spi, to sam widzisz ze cienko jest. A na spocie mialam byc, tylko ktos musial z dzieciakami siedziec, poza tym chorowalysmy (ja i dzieci) i musialam troche rekonwalescencji w niedziele zazyc.. na nastepny juz przyjade. Wez ze soba swoja kobitke, powiedz ze chetnie ja poznam. Ciao.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...