Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec
ok, to ja wezme lodowke, toster, frytkownice i zmywarke :D :drunk:

.... patrząc z perspektywy poprzednich lat ... to wystarczy że będziesz miał na czym siedzieć , bo 3 dni na stojąco albo na trawce to trochę kiepska perspektywa :D

Dla tych co nie byli to tak w skrócie :

... jedziemy na normalny biwak czyli wszystko co zabieracie na wyjazd pod namiot będzie przydatne ... krzesełka , stolik , namiot , śpiwór , czajnik elektryczny , grill , napoje , jedzenie , browar itd itp .... lepiej w to wszystko zaopatrzyć się przed wyjazdem niż później zamiast relaksować się przy :gril: :drunk: ... to zwiedzać Nysę w poszukiwaniu jakiegoś sklepu :D

Dostęp do energii elektrycznej jest zapewniony kosztuje to stosunkowo nie wiele bo chyba 15zł za cały weekend tylko pozostaje kwestia , długiego przedłużacza + kilku rozgałęźników tak żeby to sobie rozprowadzić między namiotami ... jeśli ktoś ma jakąś lampę do postawienia / powieszenia na drzewie to też warto zabrać co by po nocy nie siedzieć w zupełnych ciemnościach i np. jeśli ktoś dysponuje jakimś radyjkiem na 230V to też można zabrać zamiast katować akumulatory w aucie :)

Generalnie zabieramy wszystko co może się przydać na wyjeździe plenerowym :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzonko, napoje, namiot, śpiwór, poduszka, oświetlenie namiotowe, krzesełka i lampe 500W ( taka co wiesza sie na murach ) i może tez samiczkę zabiorę by nudno "później" mi nie było :)

Czajnika nie biorę bo bedzie juz dostatecznie ich duzo.

A lodówka to dobry pomysł by był tylko że kto by tam jechał "duzym" samochodem żeby ją zabrać?

Pytanie z innej beki: u kogo jest namiot handlowo-klubowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem nad skorochowem tydzien temu dla zainteresowanych takie info :)

Pole namiotowe 6zł

Wejscie 5zł

Auto tez jakos 6zł

sklep spozywczy jest otwarty dopiero od 8rano. ceny browara jeszcze mozliwe:)

oby tylko pogoda dopisała

http://pogoda.wp.pl/miasto,nysa,mid,1201166,mi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co kaman - Admin nie jedzie więc skąd ten deszcz? :P Jeśli będzie taka beznadzieja to my z Młodą wogóle odpadamy. Jak mam siedzieć w Nysie i moknąć albo odpłynąć gdzieś z namiotem to śmigamy na luzie do Polkowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...