Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

My razem z Basia rowniez strasznie dziekujemy ze mile spedzony weekend.Bylo naprawde super, tym bardziej ze to nasz pierwszy dwudniowy wyjazd z MAXBIMMEREM -i napewno nie ostatni. Po przyjezdzie pierwsze co zrobilismy to do sklepu po namiot, bo ta trojka ktora okazala sie jedynka nie za bardzo dala rade.

Takze jezeli chodzi o NYSA 2 napewno nas nie zabraknie....

1. Chiccoo

2. Edka i Nem

3. Energy, Basia i Adrian

...tym bardziej ze bedzie juz po naszym weselu i trzeba by bylo wypic jakas weselna:lol::dance::drunk:

PS. moze nastepnym razem nikt o nas nie zapomni idac na bale..

PS 2. KORNI faktycznie dal rade, nogi ma prawie jak sarenka...

Pozdrawiamy i jeszcze raz dzieki... Do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo wszystkim za super weekend :D mimo ze bylismy od soboty to i tak bylo naprawde fajnie :D do zobaczyska nastepnym razem :D fotka z sernikiem pozowana ale jakby pytala zona Jara to full autentyk :D

p.s. Jaro, jeszcze raz dzieki za zameczka :D

p.s. szwagier, stawiasz flache :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu, teraz już wiesz kto Ci wgiął drzwi? Spójrz na 5 fotę od góry na gościa w czerwonej bluzce... poznajesz?:)

Planowany jest zlocik Nysa #2- pożegnanie lata ostatni weekend, ale to jeszcze nie jest pewne.

Niestety ostatni tydzień sierpnia mi nie pasuje - wyjeżdżamy na urlop:(

Nie można by innego terminu?

Edytowane przez Sebo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj rozmawiałem z Forestem żałuje że nie mogliśmy być ale sezon urlopowy i ktoś musi pracować ale na nstępną to nawet L-4 wezmę conajmniej raz w roku na Nysie trzeba być

1. Chiccoo

2. Edka i Nem

3. Energy, Basia i Adrian

4. mariusz13 & Ela\

foty super mati czy ja dobrze widze na wyświetlaczu ?? 88 promili coś ty pił ??? chyba Brzoza musi podjechać znowu na Nyse rekordzik podkręcić:drunk:

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyziu, teraz już wiesz kto Ci wgiął drzwi? Spójrz na 5 fotę od góry na gościa w czerwonej bluzce... poznajesz?:)

Niestety ostatni tydzień sierpnia mi nie pasuje - wyjeżdżamy na urlop:(

Nie można by innego terminu?

a ty rozowa pantero chciales wine na biednego Eda zwalic nie ladnie tak co !!!!:2bacik::2bacik::2bacik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty rozowa pantero chciales wine na biednego Eda zwalic nie ladnie tak co !!!!

Zwierzak, bo pierwsze co mi wówczas do głowy przyszło to to iż siłowałeś się z Dyzia 5-czką po tych "sytych" drineczkach ;)

no ta na mnie poszło..hehe ale powiem że nie wiedziałem że mam takie twarde pośladyheheh ale na tym zdjęciu to było moje pierwsze piwo

... no to ładnie:) teraz rozumiem dlaczego dopiero teraz do siebie doszedłeś:) Dyzio, ninja musi być twarda :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no znów ten gość na ostatnim przegina :drool:

oj tam oj tam :D juz przegina :D

mati czy ja dobrze widze na wyświetlaczu ?? 88 promili coś ty pił ???

na szczescie to tylko alkomat sie wtedy zerowal :D jakby tak wyszlo to akurat musialbym tam siedziec do nysy 2 :D

mati flacha flachą ale kiedy szwagier zmieni nicka trzeba będzie go przycisnąć bo innej opcji nie mahappy_bmw

no cos sie szwagier ociaga... :D Jaro pogon szwagra! :D

Ale impreze mieliscie.Slina cieknie :)

w takm razie na drugiej edycji musisz sie pojawic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...