Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając różne fora (innych klubów) stwierdziłem, że fajnie by było nagłośnić NASZĄ imprezę ( a w przyszłości inne ważne eventy Maxbimmera ) wśród Naszych forumowiczów... w tym celu przydałby się jakiś baner/ fotka/ ilustrowane i podlinkowane do odpowiedniego działu info...

Chciałbym (jeśli coś to pomogę w realizacji) by u góry forum wyświetlał się jakiś ważny news- w tym przypadku np. 31.08 REDECO - obecność Maxbimmer'ów (prawie) obowiązkowa; póżniej mikołajki z domem dziecka/ dzień dziecka itd itp... mamy tylu forumowiczów, a Młoda ostatnio musiała się prosić o kilka aut do Oławy, by pojechać do Adrenalina Parku... 6 aut na zlot PNW... może w ten sposób podniesiemy frekwencje jednego z największych klubów w Polsce? Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wszystki osoby beda mogly z tego skozystac; sam kiedys bylem nowy i nie moglem wjechac na taka impreze na rakietowej/ zelazne zasady forum. Wczesniej okreslalem to jako forum wzajemniej aforacji:D moze w tym byl problem. Ostatnio przybywa nowych ludzi, to moze jacys ambitni sie znajda.

Ja jestem za tym zeby poinformowac jakas gazete motoryzacyjna, napewno by cos znalezli a reklama by byla. W sumie jakas historie ma ten klub i mozna bylo by to opisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakas historie ma ten klub i mozna bylo by to opisac.

historię klub ma... i nie chodziło mi o to by ją opisywać.

Chciałbym aby o ważnych dla NAS imprezach/ zlotach/ spotkaniach informował ... ew. przypominał NAM baner u góry forum.

Myślę, że w ten sposób (łatwo zauważalny) nakłonimy większą ilość chętnych osób, by pomóc dzieciom/ by pomóc w organizacji zlotu/ by razem gdzieś pojechać... ogólnie żeby było NAS dużo jak na Maxbimmer- Wrocław przystało- thats all folks :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galone Ty już świeżakiem nie jesteś-nowi mają co miesiąc okazję pojawić się na najcie i tym samym otworzyć sobie bramę do udziału w większych "iwentach"-trzeba tylko nie zrobić z siebie debila.

Nowicjusze mają problem z odnalezieniem się na forum więc na Zloty/Spoty mogą nie trafić a taki baner mógłby odrazu naprowadzić.

Jeśli odpowiednio wcześniej to i można sobie tak zaplanować by zaliczyć najta przed zlotem.Jeśli nie-siedzieć w domu i biadolić że są zasady.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...