Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


bmw e39 2,5 tds piszczy metelicznie 2,5 w gorę obrotów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich to mój pierwszy post a wiec proszę o wyrozumiałość

jak w temacie pisk metaliczny nadal występuje a wymieniłem już: turbina interkuler wraz z wszystkimi wężami egr kolektor dolotowy alternator pompa wody koło pasowe wszystkie rolki pompa wspomagania a więc co to może być bardzo proszę o pomoc jestem wieloletnim miłośnikiem bmw wszystko zrobiłem sam auto ma moc spalanie normalne temperatura też proszę o sugestie z góry bardzo dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź wisto też sprawdzone miałem lużne mocowanie amorka z ramieniem napinacza też to wymieniłem i nić nie pomogło:( nadal słychać normalnie jak by metal o metal tarł przy dodawaniu gazu . co to jest bo wywale ją calą:(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) mamy wspólnych znajomych Tomka znam ze Slężnej a leo?

u Tomka byłem i pszczała tylko w czasie jazdy a jak na złość na postoju niclolol i powiedział abym umówił się z nim po świętach to poszumamy co to a jak nie będzie chciała piszczeć na postoju to sciągnie maskę i siądzie na silnik i tak pojedziemy aby mógł usłyszeć skąd dokładnie dochodzi to metaliczne tarcie. coś mówił że może łańcuch z ślizgu się sówa i trze o metalową prowadnicę? ech nie mam już siły autko dbane chuchane nie piłowane wszystko w orginale nowe a tu coś piszczy na dodatek taraz po wymianie ramienia i amorka napinacza piszczy mniej i np. od 2,5 tys do 3 tys i w górę dzwięk narasta i za chwilę znika lu pojawia się na chwilę lub jest głośny przy obciążeniu rozpędzanie 2gi bieg i tak bez końca można pisać POMOCY,,,,,uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łańcuch sprawdzałem przez korek wlewu oleju na zębatce na boki ma lekki luz ale aby go podważyć do góry to ni cholery napięty odpowiednio myslałem że będzie luźny itp jak na taki przebieg a tu nić ech nie mam już siły.pytanie_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...