Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Nadkola i różnice.


baton500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Potrzebuję rozwiac wątpliwości, e46 coupe chodzi mi o nadkola przednie do zmiany na m pakiet, nadkola które mam seryjnie są długie w sensie mają taki jakby fartuszek na dole i teraz tak, jakie są różnice między nadkolami m pakowym a zwyklakami ale w coupe? Tylko ten "fartuszek" czy jeszcze kształt czy co kolwiek innego? Mile widziane foto i z góry dzięki za odp.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega w tym ze na realoem widnieje jeden typ i nie ma rozróżnienia na coupe i mpak ale szwendając się po forach w kilku miejscach znalazłem info, że niby te mpakowe są dłuższe, własnie o tą "gumową" wstawkę. Problem wyszedł na FB bo szukam nadkola dla kumpla, a info po forach mylne bo jedni piszą, że oba te same, a inni że się różnią. Ja w coupe z mpakiem mam to z "fartuchem". Te od zwykłego zderzaka są bez?

Edytowane przez iPaulo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że w aso będą dwa rodzaje, jeden do cabrio i jeden do m-pak cabrio?

@PRZEMOjaka jest różnica w tych wlotach? Chodzi, że w innym miejscu otwór jest czy, że kanaliki inaczej idą? Bo znalazłem coś takiego i pytanie czy będzie pasować?6c6ddda84a25b0f942634069bf11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że jeśli chodzi o same same nadkola to to bajka, że są inne? o.O

@BASTARS są dłuższe od tych do cabrio czy dłuższe od tych sedanowych itp. zwykłych? Bo cholera, nie widzę, żadnej różnicy patrząc na foty.¬¬

 

Napisałem do gościa z aukcji i odpisał. Nie mówie, że to wyrocznia bo to handlarz ale...

Cytat

Witam nadkole do modelu coupe cabrio pasuje do wersji m pakiet i tez do wersji bez m pakiet.Pozdrawiam

 

Edytowane przez iPaulo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bzdury pisze bo u mnie był problem ze spodem nadkola, bo w wersji aero był zderzak bardziej jakoś podpięty czyli spód był krótszy a mpak jest bardziej wypchniety do przodu czyli już musi być spód nadkola z większym łukiem, ja dobierałem po nr oem i dwa razy wyszło to samo, dodatkowo mam szerszy cooler i delikatnie rury oddychają nadkole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BASTARSz tego co piszesz wychodzi na to, ze nie da się kupić nigdzie do mpaka bo każdy jest zły i trzeba rzeźbić o.O

To jest zdjęcie nadkola kumpla z coupe mpak. Wytłumacz mi proszę gdzie jest różnica bo porównałem z nim chyba wszystkie nadkola do coupe na allegro i nie widzieliśmy żadnej różnicy miedzy nim a tymi co sprzedają na allegro m.in. tym ze zdjęcia wyżej.

Chyba, że Ty mylisz aero ze zwykłym zderzakiem do coupe?

17792387_1418244778232403_228297654_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić idzie wszystko tylko trzeba poszukać ja chciałem nowe ori. a nie używki z allegro i może tu był mój błąd. To jest ori a czerwoną kreską zaznaczyłem Ci ile brakuje mi do zderzaka plus tam jeszcze powinna być dziurka na jedną spinke, zderzak mam ori i nigdy nie był połamany, tak że nie ma mowy o ujowym poklejeniu _20170405_131442.thumb.JPG.731db55b67f66d8da64ec33cd0c99645.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...