Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Bluetooth w E60 działa tylko że starszymi telefonami


mmaarrcciinn88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam BMW E60 z 2004r. Mam moduł bluta w aucie i był tel w schowku ale poprzedni właściciel chyba wywalił bo został tylko kabelek, no ale nie o to chodzi. Posiadam Samsunga Galaxy S6 edge i gdy paruje go z BMW (wszystko bez problemu) łączy się itp, potem z czasem ale zczytuje książkę telefoniczną, mogę też wybrać nr i zadzwonić ale zaraz urywa połączenie na chwilę i lipa, lub jak połączy to nie słychać  w BMW tylko w tel. Ale wziąłem jakiegoś starego Samsunga, nie dotykowego nawet i sparowałem go z BMW, wszystko śmigło szybciej niż w S6 i mogę dzwonić z BMW jak i z tego samunga i wszystko ładnie chodzi i rozmawiam/ odbieram i słychać w samochodzie... Chodzi o to że ze  starszym modelem Samsunga śmiga... Czy jest jakaś opcja żeby to ogarnąć na S6? Czy zostaje tylko aktualizacja softu w BMW???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Heh mam taka samą rozkmine w moim e46 no i powiem Ci tak pisałem z supportem Samsunga i wyszło szydło z worka wprowadzili bt4.0 i to robi lipe bo poprostu nie jest kompatybilny z poprzednimi wersjami w 100% a Samsung ma w d***ie bo oni kupują androida od googli i nie poprawią, gdzieś na zagranicznym forum znalazłem jak to poprawić Ale trzeba tel rootowac a więc utrata gwarancji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś miesiąc czasu mi działało normalnie, połączył się i wszystko śmigało normalnie rozmawiałem przez auto a teraz znów lipa. Łączy się od razu wszystko super a jak ktoś dzwoni lub ja wybieram to nie słychać w aucie tylko w tel... Wiem że to wina S6.... Jak byś mógł to podeślij mi link lub jak to zrobić w samsungu bo i tak mam zrootowany więc nic mi nie szkodzi a na pewno pomoże bo jest to mi bardzo pomocne jak zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A ktoś spotkał się z tym żeby wymienić moduł mulf który zapewne mam na mulf2? Czytałem że wymiana tylko na wtyczki, ale pytanie czy by tak poprostu zadziałało? Teraz mam podłączonego galaxy S7, sparowany, widzi książkę telefoniczną itp normalnie nr w BMW wybieram ale w aucie głos nie leci tylko w telefonie.... I jak dzwoni to telefon a nie auto... Czy wymiana modułu na drugi młodszy by dała skutek jakiś? Czy coś programować trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...