Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
pepson97

Pełna adaptacja skrzyni SSG - DIS, ISTA, INPA? Proszę o pomoc

6 postów w tym temacie

Witam Panowie. Kupiłem interfejs z oprogramowaniem od Viakena. Posiadam Macbooka pro, na nim maszynę virtualną z windowsem XP. W tej kompilacji udało mi się uruchomić jedynie INPĘ. DIS nie działa z powodu braku wejścia na kabel internetowy (tak wyjaśnił viaken).

Potrzebuję wykonać pełną adaptację mojej skrzyni SSG (smg2) w bmw e46 2003 rok. W mojej INPIE jest taka opcja jednak pod koniec adaptacji wyskakuje błąd - prawdopodobnie za stara/za nowa INPA. 

W Związku z tym szukam kogoś z Wrocławia kto posiada DIS/ISTĘ i wykona mi taką pełną adaptację. Proszę o wiadomości PW lub pod postem.

Dodatkowo jeśli ktoś się kuma, chętnie zlecę obejście tego kabelka od internetu (sieć) i zainstalowanie u mnie na VM DISa. Oczywiście odpłatnie.

Pozdrawiam

Tak jak Iksu napisał.

Wal do @Kamcio, nikt Ci tego lepiej nie zrobi.

1 osoba postawił/a piwo

DIS to lipa pakuj od razu ISTA, a co do adaptacji możemy się pobawić, jeśli ze skrzynią wszystko ok to musi pójść.

PS. Dzięki chłopaki za rekomendacje ;)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

1 osoba postawił/a piwo

Problem w tym, że jak pisałem wyżej - mam macbooka, na nim postawionego windowska jako Virtual Machine - ponoć taka konfiguracja eliminuje mi możliwość jakiegokolwiek "lepszego" od INPY programu do dignozy -wg. Viakena, ponieważ nie mam wtyku fizycznego na kabel sieciowy. Potrafiłbyś mi to pokonfigurować? Napisałem na fb. Dzięki ogromne koledzy, mam nadzieję, że się uda.

P.S - kolega widzę z Lubina. Nie wiem czy to o Tobie, ale od kilku lat co chwile gdzieś słyszałem o młodym specu od BMW z Lubina :D Chyba o Tobie... ! pozdro

To pewnie o nim słyszałes a co do isty na virtualu i bez kabelka sieciowego, da rady z tego co słyszałem :) 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Podobna zawartość

• Przez xianoss
      Witam, gdzie we Wrocławiu mogę zrobić adaptację SMG w e46? Pytałem w BMW Expert Motorsport ale tam mają odległe terminy. Jest we Wrocławiu inny warsztat gdzie potrafią to zrobić czy zostaje mi ASO? Ktoś się może orientuje ile mnie mogą za taką usługę skasować?

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.