Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pełna adaptacja skrzyni SSG - DIS, ISTA, INPA? Proszę o pomoc


pepson97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Kupiłem interfejs z oprogramowaniem od Viakena. Posiadam Macbooka pro, na nim maszynę virtualną z windowsem XP. W tej kompilacji udało mi się uruchomić jedynie INPĘ. DIS nie działa z powodu braku wejścia na kabel internetowy (tak wyjaśnił viaken).

 

Potrzebuję wykonać pełną adaptację mojej skrzyni SSG (smg2) w bmw e46 2003 rok. W mojej INPIE jest taka opcja jednak pod koniec adaptacji wyskakuje błąd - prawdopodobnie za stara/za nowa INPA. 

 

W Związku z tym szukam kogoś z Wrocławia kto posiada DIS/ISTĘ i wykona mi taką pełną adaptację. Proszę o wiadomości PW lub pod postem.

Dodatkowo jeśli ktoś się kuma, chętnie zlecę obejście tego kabelka od internetu (sieć) i zainstalowanie u mnie na VM DISa. Oczywiście odpłatnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że jak pisałem wyżej - mam macbooka, na nim postawionego windowska jako Virtual Machine - ponoć taka konfiguracja eliminuje mi możliwość jakiegokolwiek "lepszego" od INPY programu do dignozy -wg. Viakena, ponieważ nie mam wtyku fizycznego na kabel sieciowy. Potrafiłbyś mi to pokonfigurować? Napisałem na fb. Dzięki ogromne koledzy, mam nadzieję, że się uda.

 

P.S - kolega widzę z Lubina. Nie wiem czy to o Tobie, ale od kilku lat co chwile gdzieś słyszałem o młodym specu od BMW z Lubina :D Chyba o Tobie... ! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...