xaryon

[e46] jaki rozmiar tarcz hamulcowych

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

czas na zmianę klocków i tarcz w moim samochodzie, jednak nie jestem pewien, jakie rozmiary tarcz powinny być zakupione do mojego egzemplarza... Czy wiecie może, gdzie można to sprawdzić? Np. po nr VIN?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie auto, silnik? 

wpisujesz co cię interesuje np na alledrogo nie wiem powiedzmy E46 318D tarcze hamulcowe przednie.

I w ofertach będziesz wszystko miał np 286mm i wyszczególnione do jakich jeszcze innych modeli pasują. 

A po vin-ie też znajdziesz np tu https://www.realoem.com/bmw/pl/select

• Dziękuje 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, BASTARS napisał:

Jakie auto, silnik? 

wpisujesz co cię interesuje np na alledrogo nie wiem powiedzmy E46 318D tarcze hamulcowe przednie.

I w ofertach będziesz wszystko miał np 286mm i wyszczególnione do jakich jeszcze innych modeli pasują. 

A po vin-ie też znajdziesz np tu https://www.realoem.com/bmw/pl/select

No właśnie na Alledrogo było kilka wymiarów do e46, stąd moje pytanie. Wg. Twojej strony znalazłem konkretne wymiary, ale jeśli na Alledrogo są np. o 10mm większe a oznaczone jako też pasujące do mojego samochodu (318Ci, N46) to nie byłoby problemu? Wydaje mi się, że tarcze powinny być określonego rozmiaru... Niemniej, dzięki - już wiem, że do mnie na przód ma być 286X22, tył 276X19 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi